OPILEC OHROŽOVAL CESTUJÍCÍCH VE VLAKU, ZNEŠKODNIL HO PROFESIONÁLNÍ WRESTLER

OPILEC OHROŽOVAL CESTUJÍCÍCH VE VLAKU, ZNEŠKODNIL HO PROFESIONÁLNÍ WRESTLER 1

Znáte to. Sedíte ve vlaku či v autobuse, nejraději byste už seděli v pohodlí domova, ale cesta je dlouhá. Navíc vám ji znepříjemňují ostatní lidé. Pach, výkřiky, dokonce urážky. Cestování opravdu není procházka růžovou zahradou. Něco podobného museli zažívat cestující ve vlaku v USA, jejichž ohrožoval jistý Levin Blair samozřejmě pod vlivem alkoholu.

Opilec křičel, vyhrožoval lidem ve svém okolí, dokonce hovořil o tom, že je zabije. Nevěděl však, že ho sleduje Shawn Daivari, známý wrestler s arabským původem, který to už nemohl vydržet a agresora zpacifikoval pomocí chvatu, zvaného Rear-naked-choke. Přestože se používá také v profesionálním wrestlingu, původ má v bojových uměních.

V době, kdy držel zápasník nehybného útočníka v sevření, stiskl jeden z cestujících bezpečnostní brzdu a Daivari ho vyhodil ven z vlaku. Blair byl však tak neoblomný, že se snažil dostat zpět. Svalovec mu proto uštědřil několik kopanců a lidé mohli nerušeně cestovat dál. Vzápětí převzala otěže do rukou policie, která opilého cestovatele zatkla. Wrestler tak prokázal velkou odvahu a vysloužil si pochvalu veřejnosti.