PENATI RESORT PŘIVÍTAL 2. KVALIFIKAČNÍ TURNAJ GOLF CHANNEL OPEN TOUR 2015

PENATI RESORT PŘIVÍTAL 2. KVALIFIKAČNÍ TURNAJ GOLF CHANNEL OPEN TOUR 2015 1

Poslední červnovou neděli zavítal jediný golfový turnaj na Slovensku, který vysílá i stanice Golf Channel, do Penate Golf Resortu v Senici. Více než stovka golfisty přišla v 2. kvalifikačním turnaji zabojovat o postup do zářijového finále na Tálech.

Ti, kteří startovali dopoledne, si užili vše – jarní ranní mrholení, polední letní bouři i slunečné odpoledne. Na hřišti nechyběly ani doprovodné soutěže o LAHOFER drive (úder na jamku z velké vzdálenosti) a LAHOFER pin, které vyhráli Andrej Melnik za mužský nejdelší drive (294 m), Ľudmila Kramárová (164 m) mezi ženami a nejblíže k jamce trefil Tomáš Luciak ( 1,54 m)

Originální trofeje a vína z Rothschildovy vinic vyhráli v jednotlivých kategoriích Peter Styk (brutto), Marek Kramár (1. HCP kat.), František Gyorgy (2. HCP kat.) A Andrea Buštíková (3. HCP kat.) Všichni si kromě toho odnesli golfové doplňky z prodejny Digital Golf, hezké věci z kabelky.eu a od Bunker Mentality. Nechyběly ani další vína od LAHOFER.

Během turnaje se konala i prezentace německé hodinářské manufaktury Schaumburg Watch. Mario Gašpar s kolegy přivezli kromě tří variant modelu Moon – vlajkové lodi značky i regulátor Trible, model Ceramic s ukazatelem rezervy nátahu a keramickým ciferníkem zda letošní varianta oblíbených sportovních „jednoruček“ – model GT RedCup. Kromě krásných hodinek a příjemného rozhovoru čekalo na hráče i chutné domácí občerstvení a při chladnějším počasí padl vhod i doušek irské whisky.