Pět chyb, které děláte při setkání s jejími rodiči

Pět chyb, které děláte při setkání s jejími rodiči 1

Setkání s tchyní či potenciálními tchyní bývá často mimořádně stresující záležitostí. Těmto činnostem se tedy raději vyhněte.

1. Kontroverzní témata
Při první návštěvě u rodičů partnerky se snažte vyhnout debatám o kontroverzních tématech. Ze slovníku si na nezbytnou dobu vyškrtněte slova jako uprchlíci, politika, náboženství a tak dále. Rozhovor o těchto tématech totiž může vést k hádce, a té se přece chcete za všech okolností vyhnout.

 
480

2. Pití velkého množství alkoholu
Návštěvy a pití alkoholu jsou u nás těsně propojeny. Pokud její otec vytáhne flašku, je neslušné odmítnout, ale dejte si dobrý pozor na to, kolik toho vypijete. Rozhodně se nesnažte dokázat, že jste chlap a pít až na hranici svých možností. Zvracením si u nich rozhodně neuděláte očko, a navíc můžete v opilosti říct věci, kterých budete později litovat.

3. Špatné oblečení
Přijít na návštěvu k jejím rodičům v otrhaných džínách a tričku s nápisem „Punk’s not dead“ rozhodně nedoporučujeme. Vsaďte raději na osvědčenou klasiku a vyhněte se oblečení s dírami. Dejte si však pozor, ať nepřijdete na grilovačku v obleku. Mohli by vás považovat za blázna či svědka Jehovova.

 
6121285-tchyne-me-nici

4 Nepřinést dar
Přijít na návštěvu bez daru je mimořádným společenským prohřeškem. Nemusíte kvůli daru utratit polovinu výplaty, klidně stačí, pokud přinesete láhev vína a bonboniéru. Partnerky se ale předem zeptejte, zda můžete tyto věci přinést. Pokud má její matka cukrovku a otec je abstinující alkoholik, zřejmě je vínem a sladkostmi nepotěšíte.

5. Sex
Pokud u tchána a tchyně i přespáváte, na fyzický kontakt s partnerkou raději zapomeňte. Není nic trapnějšího, než sednout si ráno k snídani a stát se terčem odsuzujících pohledů, protože jste předchozí večer dělali příliš velký hluk. Celibát je povinností pro muže, jejichž potenciální tchán vlastní střelnou zbraň.