Podívejte se, jak se narodila dvouhlavá kráva.

Podívejte se, jak se narodila dvouhlavá kráva. 1

Jedno tělo a dvě hlavy. Nejde o žádný módní výstřelek, ale krávu, která se zrodila v Jižní Kalifornii. Dvouhlavý drak je pohádka, ale dvouhlavá kráva je farmářský počin roku. Nedává více mléka, ani víc nežere, ale přitáhla obrovský zájem k malé farmě, kterou doslova a do písmene postavila na nohy. Jak se říká, víc hlav, víc rozumu a platí to i u krav.

Skutečnost, která se vymkla realitě
Nevěřili vlastním očím, když se porod nové dojnice na farmě skončil fiaskem. V roce 2012 obletěla celou Kalifornii zpráva o narození dvouhlavé krávy. Byla skutečnou. Krátce po narození zahynula, ale to nebyl konec jejího života. Pokud se vám to zdá jako úvod do nové hororové série z ruky Stephena Kinga, zadržte smělé úsudky. Vše do puntíku je to skutečnost. Až z toho tuhne krev v žilách.

 
2345071

80 hodin práce
Majitelé farmy, kde přišla na svět ďábelská kráva, jak ji někteří říkali, se okamžitě po jejím narození dozvěděli šokující diagnózu, že její život visí na vlásku. Přesto chtěli tento zjev ​​zachovat pro další generace a potvrdit, že se to opravdu stalo, že nejde o vymyšlenou postavu z pohádky. Proto oslovili zkušeného preparátor zvířat, se kterým si Plácli na to, aby po smrti zachoval tělo krávy jako živé. Mistr umění konzervace se pustil do práce a celé dílo mu zabralo poctivých 80 hodin práce. Výsledkem je, že dnes je dvouhlavá kráva atrakcí ačkoli její kravská duše už Blaca dvouhlasém tónem kdesi v svíravé nebi.

 
2345077

Výzva za výzvou
Zkušený odborník na těla zvířat měl nelehký úkol, zachovat podobu zvířete, které se v přírodě prostě nevyskytuje. Největší výzvou bylo připravit páteř a vytvarovat tělo tak, aby působilo opravdu věrohodně a živě. Ne jako cirkusová atrapa z panoptika biologických zmetků. Podařilo se. Dvouhlavá kráva je skutečně krasavice a přitahuje zvědavé návštěvníky i z dalekého okolí. Její vypreparovaná podoba zachycuje nejvěrnější podobu tak, jak se zvíře narodilo. Při pohledu do jejích čtyř očí už snad nikdo s klidným svědomím nemůže tvrdit, že s tímto světem je všechno v pořádku.