Podívejte se na těla pod termokamerou

Podívejte se na těla pod termokamerou 1

Naše oko je předurčeno k vnímání ženských křivek. Může být oklamány, pokud nám žena tvrdí, že je krásná od přírody a pod pažemi má přitom malé jizvy po plastice. Pokud bychom disponovali i termo vizí, okamžitě bychom věděli, která žena má kvalitu přirozené tkaniny a která si pomohla ke kráse výdobytky techniky.

Teplo těla

Tělo nemá po celém povrchu jednotnou teplotu. Varlata u mužů jsou jako dva polární ostrovy, je na nich až o dva stupně chladněji. Proto pokud si čtete tento článek z notebookem na kolenou, rozehřívá se váš potenciál plodit děti a pod termokamerou by bylo vidět jen červený flek horkosti způsobený tepelným zářením.

5d8578e136799b0d6e263b433cbf_r16-9_w480_h270_gab68942a70d111e49bec0025900fea04

Stejně i dotek cizího člověka na vaší pokožce vyvolá změny, které pod termokamerou jasně vidět. Díky teplotním rozdílům proto můžeme spatřit ženská prsa úplně jinak. Falešná prsa s nižší teplotou Falešná prsa jsou chladnější než přirozené.

Prsa ženy mají přibližně stejnou teplotu jako její břicho. Na přirozených prsou je chladnější špic poprsí, ale v případě implantace silikonu jsou rovnoměrně chladnější po celém objemu.Teplo nabízí zajímavé odhalení. Pokud již s termokamerou, tak se podívejte i níže pasu.

Vagína je při vzrušení mnohem více výraznější a žhavější, takže díky termo kameře byste i na diskotéce viděli, která je z vás doslova „připravena“.

Ochutnejte bradavky

2288534

Z pozorování termo kamerou vyplývá zajímavý fenomén. Pokud si nejste jisti, zda má žena umělá prsa, podívejte se termokamerou na její bradavky. Na přirozených prsou mají totožnou teplotu s koncem prsu, ale v případě umělých prs jsou podstatně chladnější.

Souvisí to s menší možností přeskupení tepla ze svalů a cév přímo do bradavky. Silikon je horším vodičem jako lidské tkáně a tak se na bradavky nedostane tolik horkosti jako při přirozených prsou.

Teplotou se bradavky silikonových prsou dají přirovnat k předloktí rukou. Pokud odhalíte mezi těmito částmi těla tepelnou paralelu, je to jasné, prsa, které líbáte, nejsou pravé.