POHODLNÁ POSTEL A EXKLUZÍVNÍ MENU? YOUTUBER CASEY NEISTAT OTESTOVAL NOVOU PRVNÍ TŘÍDU EMIRATES

POHODLNÁ POSTEL A EXKLUZÍVNÍ MENU? YOUTUBER CASEY NEISTAT OTESTOVAL NOVOU PRVNÍ TŘÍDU EMIRATES 1

Hvězda Youtube s miliony fanoušků, Casey Neistat, otestoval během letu z Bruselu do Dubaje nové apartmány první třídy, které do své nabídky zařadila letecká společnost Emirates. Z prvotřídního luxusu byl nadšený – ve svém soukromém apartmánu dostal podle jeho slov „všechno, co kdy chtěl“. Svou zkušenost s novinkou sdílel se svými fanoušky v novém videu.

Minulý měsíc představili Emirates dlouho očekávané apartmány první třídy. Kromě luxusu v nich nesmí chybět soukromý prostor, oddělující cestujícího od zbytku pasažérů, či postel s nulovou gravitací. Soukromý apartmán na palubě letadla má 40 metrů čtverečních. Emirates se při jejich navrhování inspirovali modely Mercedes Benz S-Class. Cenovka stejnosměrného letu v této první třídě začíná při 9 300 dolarech. O svůj zážitek z letu v soukromém apartmánu se YouTuber Casey Neistat podělil se svými 8,3 miliony odběratelů.

Apartmán poskytuje zábavu i pohodlný spánek

Neistat je známý zejména díky sdílení zábavných videí i zážitků ze svých luxusních výletů. Nejnověji zdokumentoval svůj let z Bruselu do Dubaje, kam letěl Boeingem 777. V letadle dostal místo v novém exkluzivním apartmánu, který po přistání nazval „nejlepším sedadlem v letadle na světě“.

Ve videu sledovatelům ukázal vybavení soukromého prostoru včetně posuvných dveří a okénka, sklápěcí sedadlo, které se ve vteřině dokáže proměnit na pohodlnou postel, dva šatníky, dvě televize a mnoho jiného. Natočil i exkluzivní menu a drinky, které mu letušky naservírovali během letu. Na jeho žádost mu také ze sedadla vytvořili pohodlně ustlanou postel. V apartmánu lze také ztlumit světla a navodit správnou atmosféru na spánek.

První třída Emirates prostřednictvím těchto apartmánů vlastně pasažérům nabízí služby špičkového hotelu. Viz ve videu, jak si Casey užíval její komfort!