Pomozte vylepšit dokonalé elektrické kolo, s kterým se nikdy nebudete nudit

Pomozte vylepšit dokonalé elektrické kolo, s kterým se nikdy nebudete nudit 1

Chorvatský výrobce elektrických kol Greyp bikes jen nedávno zveřejnil výzvu pro všechny, kteří mají nápad, jak vylepšit jejich elektrický kolo. Jejich G12 je to pravé pro lidi, kteří si chtějí užít více zábavy v náročnějším terénu, ale současně neradi plaší zvěř hlučnějšího motocykly a nepotřebují se ani sedřít na klasickém kole.

Kolo dosáhne maximální rychlosti 65 km/h a na jedno nabití projede  trasu dlouhou 120 km. To už je docela slušný výkon na to, že z běžné zásuvky se dokáže nabít na plný výkon za 80 minut. Tím se zařazuje mezi dokonalé dopravní prostředky, na které nepotřebujete řidičské oprávnění, nemusíte jezdit jen po silničních komunikacích a navíc šetří životní prostředí.

Displej, který slouží i ke spuštění bike do provozu otiskem prstu, zobrazuje všechny potřebné údaje o jízdě, jako rychlost, ujetou vzdálenost v kilometrech a stav baterie. Co se týče designu, podobá se spíše na motorku, avšak pedály nasvědčují tomu, že to tak úplně není. Což naznačuje cena, která se pohybuje na úrovni 6500 € za kus, neznámo. V každém případě, jsou i dražší hračky, se kterými tolik nezažijete. Pokud tedy máte nápad, jak ho ještě vylepšit, neváhejte a zareagujte na výzvu jeho tvůrců.