Potřebujete čerstvý vzduch? Kupte si ho přes internet

Potřebujete čerstvý vzduch? Kupte si ho přes internet 1

Určitě jste již zažili chvíle, kdy jste se potřebovali nadechnout čerstvého vzduchu. A protože někdy to v práci ani doma ve městě není možné, můžete si koupit porci vzduchu v skleničce.

Rachel Moorcroft vlastní obchůdek s vtipnými doplňky. Najdete u ní různé masky, malé transparenty a všemožné pomůcky, které se vám na večírku, nebo po něm, hodí. Kdysi vyráběla i želé vodku, kterou balila do malých skleniček a zůstal jí nevyužívaný stroj na zatavení víček i nádobky navíc.

Do malých skleniček začala balit vzduch na její zahradě v krajinné oblasti Shropshire ve Velké Británii a prodávat ho přes eshop. Jedna porce vzduchu vyjde přibližně na 35 Kč a poštovné do Česka je cca 135 Kč. Rachel doporučuje dát si vzduch vychladit a když budete potřebovat osvěžit, pouze otevřete víčko a zhluboka se nadechněte.

 
Girl in an Alpine meadow. Melchsee-Frutt, Switzerland

Původně šlo pouze o recesi a způsob, jak přitáhnout lidi na stránku, ale objednávky na čerstvý vzduch se hrnou nejen ze Spojeného království, ale také z Ameriky, Kanady a Austrálie. Kreativní obchodnici úspěch „jejího vzduchu“ překvapil.

A její výmysl šokoval lidi po celém světě, kteří jsou zvědaví a kladou Rachel různé otázky. Chtěli od ní, aby popsala vůni vzduchu, nebo zda se tento výrobek prodává i v modrém, dokonce je zajímalo i to, jaký je datum spotřeby. Ptali se také, zda neuvažovala o použití koncentrovaného vzduchu, aby se ho do nádobky vešlo více. Inspirujete se a začnete prodávat český vzduch? ​​