PRAHA ZAŽIJE WRESTLINGOVÝ BOOM

Westside Xtreme Wrestling poprvé Česku!

Do České republiky zavítá profesionální wrestling. Buďte při tom, když se v říjnu v Praze objeví Westside Xtreme Wrestling – vyhlášena německá společnost s několikaletými zkušenostmi.

Rok 2014 znamená start nové éry pro wrestling v České republice. Právě tento rok vznikla více než slibná spolupráce se zahraniční společností, která by měla českým a Slovenské návštěvníkům představit své umění. Tříhodinová akce bude naplněna zápasy. Je to ideální přiležitost tak pro dlouholetých wrestlingových fanoušky, kteří nemají možnost vidět wrestling živě, tak pro laiky, které zajímá, jak to vlastně všechno funguje a vypadá, když se člověk usadí vedle ringu a sleduje dění mezi provazy.

Můžete se těšit na jedinečnou show, které budete rozumět. Wrestling totiž boří všechny jazykové bariéry. Celou akci budou uvádět čeští moderátoři, takže se nestane, že by vám nějaká důležitá informace unikla. Cílem WXW ve spolupráci s českým promotérem je návštěvníky co nejvíce přiblížit ringu a maximálně si užít představení. Proto když budete sedět v první řadě, bude to opravdový první řadu, tedy bezprostřední blízkost k akci a žádné zábradlí.

WXW byla založena v 90. letech a od té doby si získala renomé jedné z nejlepších evropských wrestlingových společností. Rok co rok se jí působiště rozšiřuje, organizuje výroční turnaje či jednorázové exibície. Kterékoli místo WXW navštíví, vznikne v hale skvělá atmosféra a všichni se perfektně baví. Kromě své hlavní sestavy nabízí fanouškům čas od času i velmi zajímavých hostů ze zahraničí. Není náhodou, že se v Německu pod záštitou WXW v její historii objevily dnes už světoznámé jména jako CM Punk, Cesaro, Sami Zayn a další. Právě hosté si prostředí této společnosti velmi často pochvalují.