Proleťte se horkovzdušným balónem na Mallorce

Proleťte se horkovzdušným balónem na Mallorce 1

Představte si, že se probouzíte jednoho krásného rána v srdci Středomoří, na slunném ostrově Mallorca. Tento klenot španělského Baleárského souostroví je známý nejen svými zlatými plážemi, azurově modrým mořem a skalnatými pohořími, ale také možností zažít nevšední dobrodružství. Jedním z nich je jistě let horkovzdušným balónem, který nabízí jedinečnou perspektivu na tento malebný ostrov.

Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

Pokyny

Na místě setkání Globodromo Ballonhafen Balloon Airport Mallorca Balloons ukaž vstupenku v mobilu

Vaše dobrodružství začíná v brzkých ranních hodinách, kdy se ostrov probouzí k životu a vy se připravujete na start. Po příjezdu na místo určení vás přivítá tým zkušených pilotů a techniků, kteří se postarají o bezpečnou přípravu balónu. Zatímco se plátno pomalu naplňuje horkým vzduchem a začíná se vzpínat, můžete sledovat, jak se malé konstrukce stává majestátním létajícím strojem.

Jakmile je vše připraveno, pilot vás pozve do koše, který slouží jako kabina balónu. Po bezpečnostním instruktáži, ve které se dozvíte vše potřebné pro klidný let, začíná vzrušující okamžik vzletu. Balón se jemně odlepí od země a vy začnete stoupat výš a výš, až se pod vámi rozprostře panorama ostrova Mallorca v celé své kráse.

Let horkovzdušným balónem je jakoby tanec se vzdušnými proudy, při kterém se můžete nechat unášet tam, kam vánek zamíří. S každou minutou se před vámi odkrývají nové výhledy na zelenající se údolí, horské svahy, venkovské domy a občas se zjeví i pobřeží s jeho tyrkysovými zátokami.

Během letu můžete v klidu pozorovat východ slunce, který ostrov zahalí do zlatavého světla, nebo si užívat pozdně odpolední scenerii, kdy slunce pomalu zapadá za horizont. To vše nabízí příležitost pro nezapomenutelné fotografie, nebo prostě jen pro chvíle ticha a obdivu k přírodním krásám Mallorky z ptačí perspektivy.

Po návratu na zem vás čeká tradiční ceremoniál s šampaňským, který je příjemným zakončením celého dobrodružství. Tato oslava úspěšného letu je momentem, kdy si můžete vyměnit zážitky s ostatními účastníky a týmem, který se o vás během letu staral.

Takto strávený den na Mallorce nabízí nejen relaxaci a odpočinek, ale i vzrušující zážitek, který jen tak někde jinde nezažijete. Let horkovzdušným balónem je příležitostí vidět svět z jiné perspektivy a odnést si vzpomínky, které zůstanou v srdci navždy.

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více