Prvních 500 sporťáků Mustang si budete moci objednat jedině během finále Ligy mistrů

Prvních 500 sporťáků Mustang si budete moci objednat jedině během finále Ligy mistrů 1

Poprvé během celé historie kultovního modelu Mustang se detroitská společnost Ford rozhodla přijmout své první objednávky očekávné novinky i na evropském kontinentu. Na tuto jedinečnou možnost pro Evropany si vybrala ještě jedinečnější událost.

Pouze prvních 500 šťastlivců si bude moci během finálového zápasu nejlepší evropské fotbalové soutěže s názvem Liga mistrů vybrat jeden ze dvou modelů aut Mustang 6. generace dostupných na evropském trhu.

V Evropě bude dostupný pouze klasický 5.0 l V8 agregát (313 kW / 426 k, 530 Nm) a nový 2.3 l čtyřválec EcoBoost (227 kW / 309 k, 405 Nm). Oba budou kombinovat se 6-stupňovou mechanickou nebo automatickou převodovkou.

Společnost Ford je oficiálním partnerem Ligy mistrů už od roku 1992 a podle viceprezidenta pro marketing, prodej a servis v Evropě Roealnta de Waard si příchod nového Fordu Mustang zaslouží to největší jeviště, jaké jen může být.

Očekává se, že historický první finále mezi Realem Madrid a Atlético Madrid, které se bude konat v portugalském Lisabonu dne 24. května přiláká více než 70 milionů fanoušků z celé Evropy a dalších 165 milionů po celém světě. Letošní finále bude posledním zápasem, na kterém Ford vystoupí jako oficiální sponzor, přičemž štafetu přebírá začátkem příští sezóny automobilka Nissan.