Prvních 500 sporťáků Mustang si budete moci objednat jedině během finále Ligy mistrů

Poprvé během celé historie kultovního modelu Mustang se detroitská společnost Ford rozhodla přijmout své první objednávky očekávné novinky i na evropském kontinentu. Na tuto jedinečnou možnost pro Evropany si vybrala ještě jedinečnější událost.

Pouze prvních 500 šťastlivců si bude moci během finálového zápasu nejlepší evropské fotbalové soutěže s názvem Liga mistrů vybrat jeden ze dvou modelů aut Mustang 6. generace dostupných na evropském trhu.

V Evropě bude dostupný pouze klasický 5.0 l V8 agregát (313 kW / 426 k, 530 Nm) a nový 2.3 l čtyřválec EcoBoost (227 kW / 309 k, 405 Nm). Oba budou kombinovat se 6-stupňovou mechanickou nebo automatickou převodovkou.

Společnost Ford je oficiálním partnerem Ligy mistrů už od roku 1992 a podle viceprezidenta pro marketing, prodej a servis v Evropě Roealnta de Waard si příchod nového Fordu Mustang zaslouží to největší jeviště, jaké jen může být.

Očekává se, že historický první finále mezi Realem Madrid a Atlético Madrid, které se bude konat v portugalském Lisabonu dne 24. května přiláká více než 70 milionů fanoušků z celé Evropy a dalších 165 milionů po celém světě. Letošní finále bude posledním zápasem, na kterém Ford vystoupí jako oficiální sponzor, přičemž štafetu přebírá začátkem příští sezóny automobilka Nissan.