RAINFOREST ESTATE: NEUVĚŘITELNÝ RÁJ UKRYTÝ V TROPICKÉM PRALESE ČEKÁ NA SVÉHO NOVÉHO MAJITELE

RAINFOREST ESTATE: NEUVĚŘITELNÝ RÁJ UKRYTÝ V TROPICKÉM PRALESE ČEKÁ NA SVÉHO NOVÉHO MAJITELE 1

Umíte si představit život pod hřejivým sluncem blízko australského pobřeží a Velké korálové bariéry? Pod stíny stoletých stromů, s výhledy na hory a tropickou krajinu? Tento instantní balíček splněných snů nabízí Rainforest Estate, nemovitost blízko Port Douglas. S aktuální cenovkou 3 250 000 eur v současnosti čeká na svého nového majitele.

Úžasná tropická zahrada v australských pralesích

Rainforest Estate se nachází v idylickém prostředí v blízkosti australských vrchů a deštného pralesa Daintree Rainforest. Krásu působivého okolí si můžete vychutnat z kterékoliv pokoje objektu. Naštěstí však nemusíte vždy „tvrdnout“ uvnitř – na obyvatele nemovitosti venku čeká bazén ve stylu laguny a outdoorový barbeque koutek pro oslavy. Verandy a vnější podlaží byly v hojném počtu vybudovány pro potěšení majitele tak, aby si mohli naplno užít venkovní prostředí. Outdoorové prostory reprezentuje 350 čtverečních metrů a jsou plně vybavené kvalitním nábytkem.

Díky velkému počtu skelných dveří není nikdy vnitřní prostor zcela oddělen od exteriérů. Architektura budovy tedy umožňuje obyvatelům komunikovat s lidmi, i když jsou ve venkovních prostorách.

Tropické motivy přímo uvnitř vašeho domu

Dominantou vlastností, která dělá Rainforest Estate výjimečným, je právě jeho umístění v tropické zemi. Tato vlastnost je připomínána i v interiéru objektu – uvnitř budovy najdete působivý 4,5-metrový vodopád, který „protéká“ obývacím pokojem.

Interiér nemovitosti tvoří 450 metrů čtverečních vystavěného prostoru, přičemž dokáže pojmout více než 16 hostů. O pohodlí obyvatel se postarají čtyři velkolepé apartmány se špičkovými koupelnami a klimatizací. K apartmánům jsou připojeny i tři další doplňkové pokoje. Velký počet hostů však nikoho neukracuje o komfort – dohromady se v objektu nachází až šest koupelen.

Master suite, která je hlavním apartmánem, se nachází stejně jako dva zbylé apartmány, v hlavní budově objektu. Čtvrtý je umístěn v dvoupatrovém zahradním pavilonu. Dva apartmány disponují vlastními balkony a relaxačními lázněmi. Externí pavilon je ukrytý v tropické zahradě, která obklopuje Rainforest Estate. Nemovitost se také může pochlubit venkovním barem, posilovnou, kancelářemi a garáží, která dokáže pojmout až deset aut.

Samozřejmostí jsou nejmodernější technologie, které umožňují bezproblémové fungování objektu. Chybět nesmí vlastní divadlo, nezávislé audio a video systémy, fungující i v exteriérech objektu. Budova využívá technologii Philips Dynalite Home, která umožňuje kontrolu světel uvnitř domu přímo prostřednictvím vašeho mobilu či smartphonu.

Zapomenout však nesmíme ani na vinný sklep, která opravdu stojí za zmínku – nový majitel může degustovat až 2 000 lahví různého kvalitního vína.