Randíte s pannou? Na toto si dejte pozor

Randíte s pannou? Na toto si dejte pozor 1

Nemusíte být jejím prvním borcem, ale chcete být prvním kandidátem, což rozevře je nohy doširoka a odemkne pás cudnosti. Jak už asi tušíte, nebude to tak jednoduché, jak se dostat do postele k ženě, co už má, jak se říká, kyčelní klouby na panty. Jak tedy randit s ženou, od které chcete něco, co nedala ještě nikomu?

Donchuána nemusí
Mít pověst toho, co se před ním ženské nohy otevírají jako dveře na fotobuňku, zaujme ve vyšší věkové kategorii, ale rozhodně to není to, co chtějí slyšet panny. Ony přece stále sní ten svůj sen o pravé lásce, prvním milování a vztazích na celý život. Hledá se panna! Najednou se před ně postaví chlap s boulí v kalhotách a řekne jim, že jim to udělá tak dobře, jako žádný jiný. Stop!

Před pannou můžete mluvit maximálně o něžnostech, procházkách a touze po ženě, kterou celou duší milujete a chcete i tělem. Žádné praktiky a zkušenosti neukazujte. To si nechte na pokračování.

Pozor na prsty
Pokud víte, že je panna, tak potom opatrně i při běžné „prstovačce“ na zadním sedadle. Panenskou blánu mají některé ženy více, jiné méně citlivé. Netřeba si však hrát na gynekologa průzkumníka. Přece by jste si právo první noci nechtěli vychutnat konečky prstů, ale přesně tak, jak se patří.

 

Image: 0012703956, License: Rights managed, Restrictions: Exclusive sales should be cleared against Veer sales history., Property Release: No or not aplicable, Model Release: No or not aplicable, Credit line: ., Corbis
Image: 0012703956, License: Rights managed, Restrictions: Exclusive sales should be cleared against Veer sales history., Property Release: No or not aplicable, Model Release: No or not aplicable, Credit line: ., Corbis

Připravte jí překvapení
Pokud jsme hovořili o romantické lásce a překvapeních, tak dejte trochu noblesy i prvnímu dni, když s ní skončíte v posteli. Panny si potřebují zážitek pamatovat a určitě ne takový, že jste je opili na zadním sedadle škodovky. Trochu investujte, pozvěte ji na výlet, víkend, někam na skvělé místo, kde si ráda stáhne kalhotky a pomůžete jí pomoci zážitek označit za nezapomenutelný. Ačkoli nečekejte, že vás svým výkonem oslní, třeba ji vychovávat postupně.

Dva typy panen
Jedna nebude chtít o sexu ani slyšet. V tomto případě vás čekají minimálně tři měsíce přecházení.
Druhý typ jsou takzvané čekatelkou. Baby, které chtějí zkoušet, experimentovat, oddat se sexu. No budou hrát formu.

Je proto základem rozlišit, kterou jste právě pozvali na kávu. Pokud to odhadnete, výrazně si zkrátíte dobu, dokud budete randit s pannou a již plnohodnotnou milenkou. V obou případech je dobré zvolit postup stejný, avšak při té, co má chuť na nové zážitky, můžete klidně vytvořit vrchol romantiky o něco dříve. Vrcholit budete samozřejmě i vy.

 
1587417