ROLLS ROYCE PHANTOM CELESTIAL – VZHŮRU  KE HVĚZDÁM

ROLLS ROYCE PHANTOM CELESTIAL – VZHŮRU  KE HVĚZDÁM 1

Dost diamantů, není nikdy dost. To si určitě řekl britský výrobce aut při vytváření nejnovější edice, jejíž v žilách koluje aristokratická krev. Jasné že, se jedná Rolls Royce, konkrétně o novinku představenou na tohoto ročním frankfurtském autosalonu, Rolls Royce Phantom Celestial.

Vlastníků automobilů této značky bychom určitě mohli škatulkovat do vyšších hierarchických řad naší společnosti, avšak jako vedení společnosti chcete, aby váš výtvor ohromil na dubajském autosalonu, musíte zákazníkům ukázat o něco více než jen koberec na střeše s více než 1000 optickými vlákny připomínající noční oblohu .

Designéři v Goodwoodu v tom mají jasno, po čem prahne duše arabského šejka nejvíce na světě ?! Kromě zabíjení a koupání ve zlatě? Odpověď – diamanty, celá spousta diamantů.

Přesněji 446 diamantů ručně osazených ve výplní dveří, centrálního a středového panelu a v panelu, který předěluje přední část kabiny od zadní. Cena stále ještě není známa, ale určitě bude více ciferná oproti klasické verzi s cenou od 280.000 dolarů.