Růžový klenot francouzské riviéry: Villa Ephrussi de Rothschild

Růžový klenot francouzské riviéry: Villa Ephrussi de Rothschild 1

V představě strávit den v nádheře luxusní vily na Francouzské riviéře se skrývá mnoho potěšení. Tato vila, nazývaná Villa Ephrussi de Rothschild, je otevřena pro návštěvníky od 14:00 do 18:00, přičemž poskytovatelem vstupenek je Tiqets International B.V., společnost se sídlem v Amsterodamu v Nizozemsku.

Tato honosná nemovitost je přístupná bez bariér a všechny vstupenky jsou akceptovány v mobilu. Jako bonus nabízí Villa Ephrussi de Rothschild audioprůvodce ve více jazycích, včetně angličtiny, francouzštiny, italštiny, japonštiny, nizozemštiny, němčiny, ruštiny, čínštiny a španělštiny. Po zakoupení vstupenky můžete očekávat její okamžité doručení.

Vstupenka zahrnuje přístup do vily a zahrad. Během prohlídky si můžete vychutnat bezkonkurenční výhled na Středozemní moře ze zahrad vily, které jsou pečlivě upraveny. Zažijte kouzlo umění a architektury této vily v italském stylu, která je pravým růžovým klenotem Francouzské riviéry.

Nechte se okouzlit rozmanitostí mezinárodně inspirovaných zahrad, které nabízejí od elegantních růží až po vydatné kaktusy a tropické palmy. Uvnitř vily nahlédněte do majestátních pokojů, které oplývají hedvábnými a zlatými výšivkami, plyšovými koberci a nábytkem ve stylu Luise XV.

Vila nabízí i rozsáhlou sbírku porcelánu, která je jednou z nejbohatších ve Francii. Po prohlídce vily se můžete vydat do jedné, nebo všech devíti tematických zahrad a vychutnat si výhled na pobřeží Středozemního moře.

Vstupenka do vily je jednoduchou cestou do světa luxusu a elegance. Stačí ji ukázat v mobilu u vchodu. Vstupenky jsou možné zakoupit na celou dobu otevření vily, která se liší v závislosti na dni týdne.

Vstupenky k prohlídce Villy Ephrussi de Rothschild zakoupíte v pohodlí online:

 

Pokud se nakonec rozhodnete svou návštěvu zrušit, můžete tak učinit do 23:59 dne před svou návštěvou a získat plnou finanční náhradu, pokud jste při platbě vybrali vratnou vstupenku. Mějte však na paměti, že tuto vstupenku nelze přesunout na jiný termín.