Jaký je rozdíl mezi zadaným a svobodným mužem

Jaký je rozdíl mezi zadaným a svobodným mužem 1

Zůstat svobodný zda najít si stálou partnerku? Tato otázka trápí muže již od nepaměti. Rozdíly mezi těmito dvěma stavy jsou obrovské, a tak se vám pokusíme popsat, co můžete čekat, pokud se náhodou rozhodnete, že vám svobodný život už nevoní.

2010_01_27_07_49_492094

V autě
Svobodný chlap má ve svém autě většinou řád. K vozidlu se zpráva s láskou, stará se o něj jako o člena rodiny a snaží se jej udržovat v co nejlepším stavu. Pak přijde žena. Viděli jste někdy auto ženy zevnitř? Je tam obrovský nepořádek, všude se povalují obaly od jídla, láhve od minerálky, různé papírové minitaštičky z obchodů a podobně. Přesně to se stane i vám. Z vašeho miláčka se v momentě, jak na něm začne jezdit i žena, stane malé pojízdné smetiště.

A opravdu: pokud řídíte, zapomeňte na to, že byť jen o pár kilometrů za hodinu překročíte rychlostní limit. To totiž může mít za následek hysterickou reakci ze strany partnerky, která bude přesvědčena, že chcete obou zabít. Doma V kontrastu s autem se doma žena snaží udržovat pořádek. Svobodný chlap má naopak ve svém obydlí ohromný chaos, ale nevadí mu to.

Starý výrok říká, že řád je pro hlupáky a inteligent se vyzná i v bordelu. Se změnou stavu ze svobodného na zadaného se změní i vzhled vašeho domu či bytu. Už žádné krabice od pizzy povalující se při odpadkovém koši, žádné slipy a ponožky rozházené po zemi, žádný týden neumyté nádobí. Pokud ale netoužíte po tom, aby se vám po domácnosti rozmnožili šváby a podobná havěť, je v tomto případě příchod ženy do domácnosti výhodou.

FRO4096cd_profimedia_0082170731

V peněžence
Existují ženy, které slušně vydělávají a nebudou vás ždímat o každý cent. Je tu však i druhá skupina. Do ní patří slečny, které ihned poté, co si najdou přítele, neváhají vyprazdňovat jeho peněženku rychleji než závislost na hracích automatech. Proto si dávejte pozor, s kým začnete chodit. Snadno se vám totiž může stát, že pojem „cibulová peněženka“ budete používat až příliš často.

Venku Svobodný chlap nemá problém kdykoliv jít s kamarády do baru a přijít domů v časných ranních hodinách bez očekávání řádné houbové polévky. U zadaných to může být problém. Nejenže si musí vyřídit na výjezd do města propustku, často se stává, že jejich polovička trvá na tom, aby ji vzali s sebou.

Existuje tedy možnost, že zatímco vaši kamarádi budou svorně opíjet, vy budete sedět u své drahé, cucky kofolu a čekat na povel, abyste mohli ukončit to trápení a jít domů. Na druhé straně je být jediným zadaným venku někdy výhoda. Když se totiž s kamarády nebavíte tak dobře, jak byste čekali, vždy se máte ke komu vrátit.

Svobodné čeká jen tichý tmavý byt a porno. A ještě k balení žen. Je pravda, že zadaný chlap by ženy balit neměl a ti poctiví to ani nedělají. Pokud si ale myslíte, že je to dobrá zábava a právě kvůli tomu chcete zůstat svobodný, zkuste si vzpomenout , kolik žen vás odmítlo a jak jste se pak cítili. Účty za telefon Měli byste vědět, že částka na účtu za telefon u zadaných mužů rapidně roste.

Pokud jste někdy volali na erotickou linku a výška účtu vás překvapila, buďte si jisti, že to nebylo nic ve srovnání s tím, když budete pravidelně volat s partnerkou. Vyřešit se to dá dvěma způsoby: můžete se s ní rozejít (a opět volat na erotické linky) nebo ji můžete pozvat bydlet k sobě. Na otázku, zda je lepší být svobodným nebo zadaným neexistuje jednoznačná odpověď.

Každému chlapovi vyhovuje něco jiného, ​​jednoznačně však platí, že pokud s jedním stavem nejste spokojeni, měli byste okamžitě vyzkoušet ten druhý.