RYANAIR ZVYŠUJE KOMFORT NA PALUBÁCH. VZNIKÁ BUSINESS PLUS TŘÍDA PLNÁ VÝHOD

RYANAIR ZVYŠUJE KOMFORT NA PALUBÁCH. VZNIKÁ BUSINESS PLUS TŘÍDA PLNÁ VÝHOD 1

Evropský nízko nákladový přepravce Ryanair oznámil své plány na novou službu, kterou poskytují. A to je Business Plus třída. Nízko rozpočtová verze Business Class. Samozřejmě nemůžete čekat polohovatelná sedadla, šampaňské a sprchy. Nicméně bude to Business Class létání na levnější verzi podle politiky Ryanair.

Táto nová služba Business Plus bude stát od 69,99 EUR. Snaží se tak trošku vylepšit svůj image v očích veřejnosti a na častou kritiku, která se na jejich společnost a poskytování služeb často vyskytují.

Letecká společnost již zavedla aktualizovanou webovou stránku s novinkami jako například zdarma druhá příruční zavazadla nebo služba „Ryanair Family extra“.

Cestující Business Plus získají přednostní nástup a Premium místo, slevu na 20 kg zavazadla, přednostní security vybavení a stejně i flexibilitu změny letenek. Takže není to změna v tom že budete mít extra místnost, ale přináší to jiné výhody a upřednostnění.

Flexibilita změny letenky nabízí neomezenou možnost změny data a času letu bez dalších nákladů. Premium sedadlo znamená více místa, komfortu a rychlejší výstup. Budou umístěny v přední, střední a zadní části letadla včetně sedadel nouzového východu. Rychlejší security vybavení bude k dispozici na vybraných letištích včetně Dublinu, Barcelony, Bruselu Charleroi, East Midlands, Liverpool, Londýn Stansted, Manchester a Milán Bergamo.