Samsung přichází s revolucí! Už žádné zapomenuté kusy a praní v další várce

Samsung přichází s revolucí! Už žádné zapomenuté kusy a praní v další várce 1

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. přichází s revoluční pračkou Samsung WW7500 AddWash, která umožňuje přidat kusy oblečení, prací prášek či aviváž během pracího cyklu. Pračka je totiž vybavena speciálními dvířky, které jsou umístěny ve vrchní části hlavních dvířek.

Podle průzkumů společnosti Samsung, které se uskutečnily koncem minulého roku, se až téměř 98% uživatelům stalo, že zapomněli vložit do pračky kus prádla, který původně chtěli vyprat.

Speciální dvířka ušetří čas „S novou pračkou se speciálními dvířky AddWash se již nemusíte stresovat, zda do pračky vložíte všechno oblečení. Díky AddWashu už nebudou žádné zapomenuté kusy a praní v další várce,“ uvedl Michal Kollár, produktový manažer pro oblast praní ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Celý proces vkládání prádla v průběhu cyklu je velmi jednoduchý. Stačí stisknout tlačítko Pauza a následně otevřít dvířka, které jsou dostatečně velké, aby bylo možné přidat i svetr, nebo třeba džíny. Vložit je možné i oblečení, které se může prát pouze v režimu ruční praní, nebo přidat extra dávku aviváže. Dvířka AddWash jsou vybaveny dětskou pojistkou, která zabraňuje malým dětem, aby je otevřeli.

Pračka propojená s telefonem – inovace, která usnadní praní.

Samsung WW7500 AddWash je vybavena inteligentními funkcemi, které lze propojit jak se smartphony se systémem Android, tak i se zařízeními iOS. Propojení pračky s telefonem považuje 55% respondentů za příjemnou novinku, která by jim umožnila mít neustálý přehled o aktuálním průběhu pracího cyklu, aniž ho museli přímo kontrolovat. Praktická je také možnost nastavit si telefon tak, aby uživatele upozornil těsně před začátkem nového cyklu. Mohou pak například vložit jemné prádlo pouze na cyklus máchání.

Nejrychlejší kompletní prací cyklus na trhu

Z průzkumu také vyplynulo, že více než polovina respondentů by u své pračky ocenila program, který prádlo důkladně vypere za kratší dobu, než je jedna hodina. Model WW7500 AddWash vypere díky programu Samsung SuperSpeed ​​až 5 kg náplně za méně než hodinu, což z něj dělá nejrychlejší kompletní prací cyklus na trhu. Technologie SpeedSpray, která vstřikuje vodu do bubnu za pomoci trysek, pomáhá rychleji rozpouštět prací prášek a prádlo je rychleji čisté. Z trysek pak proudí čistá voda, která prádlo zbaví zbytku pracího prostředku, a současně je ihned vypouštěna.

10-letá záruka na motor

Pračky AddWash jsou také vybaveny digitálním invertorovým motorem, který šetří energii, minimalizuje hluk a zajišťuje dlouhou životnost spotřebiče. Samsung navíc poskytuje na motor 10-letou záruku. Pračka AddWash bude na slovenském trhu dostupná od března 2016 v modelových řadách WW7500 za doporučenou maloobchodní cenu 914 €, WW6500 za 679 € a WW5500 za 599 €.