Saramour 133: 61 metrová luxusní megajachta od italské loděnice CRN

Saramour 133: 61 metrová luxusní megajachta od italské loděnice CRN 1

Saramour je 61 metrů dlouhá luxusní megajachta vytvořena loděnicí CRN. Tento nádherný klenot moře postavený v sídle loděnice v italském městě Ancona, je výsledkem fascinujícího designu interiéru a exteriéru ve stylu uznávaného designéra Francesca Paszkowski.

Jachta je schopna ubytovat až 10 hostů v nádherných podmínkách, přičemž dostatek prostoru nabídne i 13 členné posádce. Způsob bydlení tvoří 2 VIP kajuty, 2 apartmány a luxusní ložnice, které na vás zapůsobí okamžitě. I tato jachta je důkazem Francescovému smyslu pro eleganci a rafinovanému přístupu k zařízením a nábytku.

Čtěte také: TOP 5 nejdražších jachet a světě

Zatímco majitel se svými blízkými může vychutnávat skvělé možnosti zábavy na palubě, zbytek hostů může využít zadní plochu, která slouží k opalování a zároveň i jako heliport. Spalovači kalorií si rovněž přijdou na své a to v plnohodnotné tělocvičně s vybavením od Technogym.

Jachta Saramour nezaostává ani s výkonem a může se pochlubit dvojicí motorů 3512 CC, přičemž je každý schopen naservírovat 1649 koní. Maximální rychlost 15 uzlů pro plavidlo této velikosti je více než jen přijatelná. První zkušební plavba se provedla v dubnu tohoto roku. Její cena je zatím neznámá.