61-letý otec sestavil pro svou 4-letou dcerku karavan s vlastní raketou a motorkou

61-letý otec sestavil pro svou 4-letou dcerku karavan s vlastní raketou a motorkou 1

Ještě před týdnem jsme vám představili karavan v hodnotě jednoho milionu dolarů, který je prvním karavanem vyroben z karbonu a zdálo se, že v oblasti karavanů a přívěsů již známe Alfa a Omega. No tento článek pouze poukazuje na to, že jsme se mýlili.

Zatímco já jsem se ve svých 4-letech těšil autíčkům na dálkové ovládání s dosahem délky kabelu, otec milionář Bran Ferren a šéfdesignér jisté kalifornské společnosti ve věku 61 let zhotovil netradiční karavan pro svou 4-letou dcerku jménem Kira. I ten karavan nazval po své dceři, tedy „KiraVan“. Neobvyklý dárek má být jakýmsi prostředkem k dosažení snu, procestovat celé Spojené státy až na konec světa.

Už z názvu lze vyčíst, že karavan s vlastní raketou a motorkou nepatří k těm tradičním, který můžeme vidět na našich či zahraničních cestách. A abych jsem vás uklidnil, účelem rakety není najít cíl na jeho odstranění, ale zmapovat následující terén. Otec malé dcerky utratil na výrobu tohoto karavanu statisíce dolarů, mluví se až na více než jeden milion, ale o konkrétním částce se zatím nezmínil. KiraVan s vyztuženými pneumatikami doplněné o vlákno Kevlar si bez problémů poradí s terénem plný bahna nebo velkých kamenů.

Karavan se může pochlubit také neuvěřitelným interiérem, které zahrnují plně vybavenou kancelář, kuchyně a ložnice. S dosahem až 2000 mil na jedno natankování a speciálním závěsným systémem vás karavan bezpečně a spolehlivě převeze svahy strmými i 45 stupňů. Můžeme říci, že tento karavan je jako vystřižený ze sci-fi filmu.