Seiko vzdává hold Djokovičovi novou limitovanou edicí hodinek Astron GPS Solar Dual-Time Novak Djokovic

Seiko vzdává hold Djokovičovi novou limitovanou edicí hodinek Astron GPS Solar Dual-Time Novak Djokovic 1

Spolupráce značky Seiko a jednoho z nejlepších tenistů světa Novaka Djokoviče již není žádnou novinkou, tak nás nepřekvapí představení zbrusu nové limitované edice hodinek, kterou značka Seiko vzdává hold tomuto vynikajícímu sportovci.

Edice je z modelové řady Astron GPS Solar Dual-Time, která nabízí přesný čas kdekoliv na světě. Hodinky čerpají energii ze světla, kterou dokáží přeměnit na elektrickou energii potřebnou k pohonu strojku. Pomocí jediného stisknutí tlačítka se díky GPS automaticky nastaví aktuální časové pásmo a zobrazí čas s přesností atomových hodin.

Hodinky zobrazují dvě časová pásma současně. Aktuální pásmo, ve kterém se nacházíte je zobrazeno prostřednictvím velkých ručiček a v subčíselníku nad indexem 6. hodiny je malými ručičkami zobrazeno druhé časové pásmo, které lze využít jako vaši domácí časovou zónu. K němu patří i jednoduchý ukazatel 24hodinového režimu. Datum je přednastaven až do 28.2.2100.

Pouzdro hodinek je z nerezavějící oceli s povrchovou úpravou v barvě růžového zlata, jeho průměr je 44,6 mm a výška 13,3 mm, vodotěsnost 100 metrů. Dýnko zdobí podpis Novaka Djokoviče a číslo limitované edice. Luneta je keramická.