Sideboob: Další slovíčko, které si zamilujete!

Sideboob: Další slovíčko, které si zamilujete! 1

Možná ani ne tak slovíčko, ale jeho význam. Když se řekne Sideboob vyletí totiž nejedna fotka. Kouzlo slova spočívá v prsou z profilu. Nevidíte sice postavené bradavky, ale něco mnohem zajímavější. Možná si řeknete, že prsa, jsou vždy jen prsa, ale z profilu to je úplně jiná káva, než když na ně hledíte ve výstřihu. Vyzkoušejte a Sideboob se pro vás stane slovem, které sehraje klíčovou roli ve vašem internetovém vyhledávači.

Profilové fotky
Nebude řeč o Facebookových, ale klidně by se fenomén sideboob mohl o něco více šířit i po sociálních sítích. Je podstatně více sexy než selfy, které již dávno překonaly hranici primitivismu a postupují stále dál a dál. Sideboob je o něco jiném.

Prsa totiž nikdy nemohou být trapné, nudné, ani nezajímavé, zvláště pokud jsou nahé. A právě o to jde. Při technice focení poprsí z profilu se mohou ženy přetrhnout, aby ukázali co nejvíce v domnění, že dokud neodhalí bradavky, tak prakticky nic neukázali. Ať si to jen myslí a ukazují, prsa mají více úhlů rozkoší.

 
sideboob2

Rozkošná bokovka
Nevěra je špatná, ale pokud vám některá z vnadných dam dá možnost prozkoumat její Sideboob, tak každý dobře zváží, zda má doma vše, po čem touží. Dobrá bokovka je přece fotografie z boku. Žánr, který si však mohou dovolit pouze ženy, kterým příroda nadělila větší objemy. Proto může být každému jasné, že pokud ukazuje žena prsa z profilu, tak zepředu je to pohled, ze kterého vylézají oči.

Nová móda jemné erotiky
Svět již posunul své hranice. Kdysi byla erotickou fotografií již žena se sukní přes kolen. Dnes klidně krejčí vyšperkují i šaty určené výsostně na sideboob. Jejich hlavním znakem je zúžený kus látky v oblasti poprsí, aby šaty všechno zakrývaly a zároveň vše odhalovaly.

Obtažená trička nejsou špatnou volbou, ale přijít do společnosti, kde na vás křičí téměř nahý prs, to je neklamný znak dobré společnosti. Pak si připravit fotoaparáty a pokud nechcete být příliš nápadný, vryjte si své fotky aspoň do vzpomínek. Uvidíte, jak se vám sejdou, když se vrátíte domů a tam bude jen ohraná klasika.

 
7877b6761ade41d3f0c521e25c1ffa8f