Vienna FLEXI Pass: Ušetřete 30% na výběru 2-5 nejlepších atrakcí

Vienna FLEXI Pass: Ušetřete 30% na výběru 2-5 nejlepších atrakcí 1

Vídeň, město hudby, umění a nezapomenutelné historie, nyní nabízí jedinečnou možnost snížit náklady spojené s poznáváním svých nejzajímavějších míst. S Vienna FLEXI Passem si můžete užít volnost a flexibilitu při objevování města, a přitom ušetřit až 30% z běžných vstupného na vybraných 2 až 5 atrakcích. Tato možnost je ideální pro ty, kteří touží poznat skutečnou podstatu Vídně, aniž by museli investovat do drahých vstupenek na jednotlivé památky.

TIP :  Jak cestovat po Vídni výhodně a ušetřit na vstupech do muzeí a různých atrakcí? Kupte si Vienna City card  a cestování po hlavním městě Rakouska bude pohodlnější! Karta Vienna Pass vám zase ušetří a umožní přednostní vstup až do 90 památek a atrakcí.

Výhody karty VIENNA CITY CARD

Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

Otevírací doba

Vienna PASS Visitor Center
Středa 09:00 – 17:00
Čtvrtek 09:00 – 17:00
Pátek 09:00 – 17:00
Sobota 09:00 – 17:00
Neděle 09:00 – 17:00
Pondělí 09:00 – 17:00
Úterý 09:00 – 17:00

Vídeňský FLEXI Pass vám umožní vybrat si z více než 60 fascinujících atrakcí, které město nabízí. Od úchvatných výhledů z Dunajské věže, přes kulturní zážitky v Haydnově domě, až po objevování tajemství přírody v Přírodovědném muzeu, je zde pro každého něco. Vstupenka je platná 60 dní od prvního použití, což vám dává dostatek času prozkoumat vybrané památky ve vašem vlastním tempu.

Pro rodiny s dětmi do 6 let je obzvláště výhodné, že mají v doprovodu dospělého s vídeňským FLEXI Passem vstup zdarma na vybrané atrakce. Teenageři ve věku 6 až 18 let mohou využít Junior Vienna FLEXI Pass za poloviční cenu, což z této nabídky činí atraktivní možnost pro celé rodiny.

Zákazníci mohou svůj FLEXI Pass vyměnit v službě VIENNA SIGHTSEEING & Vienna PASS Service, která se nachází na strategickém a snadno přístupném místě ve městě. K vyzvednutí je nezbytné předložit identifikační číslo osoby, která si vstupenky rezervovala. Je důležité si uvědomit, že i když si vstupenku vyzvednete v den rezervace, začít ji můžete používat až později. Od prvního použití poté platí po dobu 60 dní, což vám dává flexibilitu v plánování vašich návštěv.

Vídeňský FLEXI Pass nabízí možnost navštívit každou atrakci jednou, avšak projezdy na vyhlídkových autobusech „hop on, hop off“ s tímto pasem jsou výjimkou, umožňující neomezený přístup. Je doporučeno, aby si cestovatelé předem zkontrolovali otevírací doby jednotlivých atrakcí, aby si mohli naplánovat svou návštěvu co nejefektivněji.

Pro ty, kteří se rozhodnou objevovat vídeňské památky s pomocí tohoto passu, je seznam atrakcí opravdu působivý. Zahrnuje vše od historických památek až po kulturní instituce. Mezi hlavní atrakce patří prohlídka vídeňského obřího kola, návštěva Schönbrunnské zoo, prohlídka Horního Belvederu, výstup na Dunajskou věž, objevení pokladů Císařské klenotnice, a mnoho dalšího. Pro milovníky umění a historie se nabízí nekonečné možnosti objevování.

Hurá na výlet do vídeňské ZOO v Schönbrunnu

Vídeňský FLEXI Pass tedy představuje nejen úsporu finančních prostředků, ale také času a energie, které byste jinak museli věnovat plánování a organizaci vašich návštěv. S tímto pasem máte možnost užít si Vídeň na maximum, v klidu a podle svých představ.

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více