Skrytá tvář Montmartru

Skrytá tvář Montmartru 1

Připravte se na dobrodružství, které vás zavede do hloubi okouzlujícího a malebného Montmartru. Zapomeňte na tradiční průvodce s vlajkou a skupinové prohlídky, které vás tlačí a nutí jít tempem ostatních. Umožněte svému vlastnímu smartphonu, aby se stal vaším průvodcem na tomto odpočinkovém a přizpůsobitelném zážitku.

Vstupenky můžete zakoupit přímo v pohodlí online zde:

 

Tato procházka na smartphonu je poskytována firmou Rewind, která je zapsána na adrese Station F, Founders Program, 5 Parvis Alan Turing, 75013, Paris, FR. Pokud budete mít jakékoliv otázky týkající se této aktivity nebo budete chtít kontaktovat pořadatele, můžete se obrátit na centrum nápovědy Tiqets.

Tato procházka na smartphonu obvykle trvá jednu hodinu, ale nebojte se, pokud budete chtít strávit v Montmartru více času. Můžete začít a zastavit prohlídku v jakoukoli dobu a prozkoumávat jej vlastním tempem. Vaše vstupenka vám poskytne audio průvodce, který je k dispozici v angličtině, francouzštině, italštině, němčině a španělštině.

 

Připravte se na to, že budete prozkoumávat malebná zákoutí a skryté ulice Montmartru. Zamyslete se nad vznešenou bazilikou Sacré-Cœur a poslechněte si úžasná fakta a historii. Montmartre je fascinující vesnice plná malých skrytých průchodů a přepychových staveb, jako je Sacré-Coeur.

Možná budete chtít navštívit známá filmová místa, jako je kavárna Amelie Poulain, nebo se dozvědět více o umělcích jako Picasso a Dalida, kteří tuto oblast nazývali svým domovem. Prohlídka končí před ikonickým Sacré-Cœur, kde můžete strávit nějaký čas obdivováním jeho majestátní krásy.

Chcete-li zahájit pěší prohlídku, budete muset odemknout prohlídku na webové stránce https://rewindstories.com/cs/activation/. Zde budete muset přidat ID své rezervace a e-mailovou adresu. Poté si stáhněte aplikaci Rewind a vytvořte nový účet se stejným e-mailem.

Nezapomeňte zkontrolovat otevírací dobu baziliky Sacré-Cœur na jejím oficiálním webu. Pokud byste potřebovali svou rezervaci zrušit nebo přesunout, můžete tak učinit do 24 hodin před datem návštěvy.