SLÁVA PATRICKA SWAYZEHO JEŠTĚ NEVYHASLA: AUKCE JEHO OSOBNÍCH VĚCÍ UŽ BRZY!

SLÁVA PATRICKA SWAYZEHO JEŠTĚ NEVYHASLA: AUKCE JEHO OSOBNÍCH VĚCÍ UŽ BRZY! 1

Už nejedna hvězda po smrti vydražila ikonické předměty, které ji charakterizovaly. Mohli bychom hovoří například o Marilyn Monroe a její šatech „Happy Birthday Mr. President“, nebe o princi a jeho rukou psaná textech „I Hope We Work It Out“ a mnoha dalších holywoodských hvězdách. Nyní přišla řada i na Patricka Swayzeho. Los Angelského aukční dům prodeji v soukromých Sbírka jeho osobních i profesních věcí.

Jde o poprvé, kdy byly do aukce zaražený právě jeho věci. Patrickova manželka s nimi žila Několik let a nyní se rozhodla, že je připraven vzdát se jich. Aukce se bude konat 28. dubna, tedy 8 let po předčasné smrti, celým světem milovaného, ​​herce a tanečníka.

Část výtěžku z aukce poputuje na podporu Pancreatic Cancer Action Network. Jde o rakovinu slinivky, se kterou prohra boj i Patrick. Na aukci Můžeme Očekáváme Například charakteristickou černou koženou bundu z Hříšná tance, nebe vínovou košili z Ducha. Na druhé straně se tam objeví i jeho soukromý, na míru vyrobený neopren značky O’Neill a mnoho dalších.

Je opravdu složité odhadnout potenciální hodnoty předmětů, protože nikdy předtím se neprodávaly. Můžeme se však pohrávat s myšlenkou, že Swayzeho fanoušci zařídí, aby se na tuto dražbu ještě dlouho nezapomnělo. Koneckonců jde o globální ikonu, milovali ho všichni a v srdcích či myslích je Patrick nesmrtelný