Ty nejbláznivější fotky z Ruska: Dokázali nemožné

Ty nejbláznivější fotky z Ruska: Dokázali nemožné 1

Můžeme si z nich dělat legraci, můžeme se jim smát do obličeje, i vyčítat okupaci. Nemůžeme ale neuznat, že ruský člověk toho zvládne víc než nějaký jiný národ. Při pohledu na obrázky, které jasně dokládají, že Rusové jsou tak trochu mimozemšťané, jsme až hrdí, že i v našich žilách koluje kus slovanské krve, kterou máme s nimi společnou.

Bojovnost do morku kosti
Na východ od našich hranic a ještě kousek dál, jako je Ukrajina, se dnes neřeší nic až zítra, až potom, horké srdce totiž kypí bojovností.

 ¨
2441427

Co se asi stane, když vás chytí rus v posteli jeho manželky?
Tuto epizodu si můžete prohlédnout jednoduše jen v představách a učit se na cizích chybách. V případě, že se to staně vám už neřeknete nic. Ale fotka to může být pěkná.

Nemožné fejky
Říká se, že Číňané umí i nový iPhone zkopírovat rychleji, než se dostane do prodeje originál. Tyto fejky na horké lince okamžitě končí v Rusku. Mají tu značky, které ještě svět neviděl. Jak říkají překupníci, lépší než originál.

 
2441455

Ohřívání nohou v plynové troubě
Možná se u toho budete chytat za hlavu, nebo břicho, ale ruský člověk přežije i gulag a příležitost najde tam, kde my vidíme jen porážku.

 
2441503

Spořivější než Skotové
Rusové jsou zvyklí pořádně si užívat života, ale když je dostatek, umí i zrnko prachu třikrát obrátit a udělat z něj filtr na vodu. Jejich vynálezy a zlepšováky nemají ve světě konkurenci.

 
2441429

Extra móda
Módní styly mají na háku. Samozřejmě v centru Moskvy pochodují vyfintěné paničky a nastylovaní mladíci v nejnovějších značkách jako vystřižení z časopisů. Ale jen pár uliček dál zuří skutečný módní Armageddon. Inspirujte se.

 
2441457

Vše je možné
To je heslo ruské ulice. Pokud čekáte nemožné, tak budete i tak pořádně překvapeni. Cestovatelé říkají, že Rusko musíte zažít na vlastní kůži, jinak se mu nedá uvěřit. Některé fotografie totiž vypadají, jako by je dělal na photoshopu zákeřný karikaturista amerických imperialistů. Jenže v Ruských ulicích je skutečně všechno možné. Rusko na které není třeba žádné retušování. Je skutečné.