SLOVÁCI S „HOLE IN ONE“ NA MS V SKI & GOLF 2015

SLOVÁCI S "HOLE IN ONE" NA MS V SKI & GOLF 2015 1

Druhý den mistrovství světa v lyžování a golfu v rakouském Zell am See. Po obřím slalomu na ledovci Kitzsteinhorn začínal golfovou část šampionátu Adam Žampa v 1. flightu s dalším profesionálem Patrikem Järbyn se Švédska.

Za hustého deště začínaly ráno i další Slováci – Michal Suchoba a Zuzana Kamasová. „Na začátku to byly velmi těžké podmínky, skutečně jsme se trápili, nemáme se však na co vymlouvat, ve stejných podmínkách hráli i ostatní“, řekla po odehrání Zuzana Kamasová.

Hrající kapitán Slováků – Michal Suchoba byl po 2. dny mistrovství spokojen jak s výkony na svahu, tak i s golfovou hrou Slováků:

„Přesto, že nepatříme mezi golfové velmoci, tým podal skvělý výkon jako na ledovci, tak i dnes v náročných podmínkách a zůstává jen věřit, že nám to bude padat i zítra“.

Druhý den vyšel ukázkově dvojici Slováků Juraj Zvarík a Tomáš Jusko (na titulní fotografii), kteří začínali až kolem poledne, kdy přestalo vydatně pršet. Oba zahráli hřiště 3 rány pod par a z 221 účastníků se Zvarík posunul na 21. místo a Jusko je na 50. místě. Tomáš Jusko si navíc zapsal na jamce číslo 14 „hole in one“. V součtu výsledků z lyžování a golfu průběžně vedou reprezentanti domácího Rakouska. V týmové soutěži je Slovensko na 14. místě z 51 týmů a na první desítku mu chybí v součtu 5 ran.