Slováci vytvořili aplikaci „Kinema Kity“ s programem kin na Slovensku

Slováci vytvořili aplikaci "Kinema Kity" s programem kin na Slovensku 1

Opět další zajímavý projekt z dílny Slováků. Aplikace Kinema Kity je první a zároveň jediná aplikace na našem trhu, která umožňuje mít přehled programů kin v 28 městech na Slovensku. Aplikace je již na trhu nějaký ten rok a dosud si ji stáhlo několik tisíc uživatelů.

Mladý tým vývojářů zvolil jednoduchý a o to přehlednější design aplikace, ve které se určitě neztratíte. Seznam filmů je seřazen chronologicky, přičemž hodiny a kina se vizuálně liší. Neotravují vás reklamy ani různé nabídky.

Už žádné letákování a hledání toho správného filmu ve vhodném čase. Filmový večer v kině se svou polovičkou můžete naplánovat kdekoli se nacházíte. Kliknutím na detail filmu se vám zobrazí kompletní přehled časů promítání ve všech kinech pro zvolené město.

Aplikace Kinema Kity vám automaticky přizpůsobí program kin v nejbližším podporovaném městě. Seznam filmů je rozdělen do tří částí. V první se zobrazují filmy promítané v ten den (dnes), následující den (zítra) a pozítří. Ve druhé části se nachází seznam filmů, které se budou promítat později než 3 dny nebo ještě neměli premiéru. Třetí část je věnována právě těm, kteří neradi přicházejí o premiéry a svůj očekávaný film mohou přidat do seznamu filmů, které by rádi viděli. Ti budou upozorněni předčasným oznámením.

Své hodnocení a pocity z filmu, který jste viděli lze vyjádřit krátkým textem v sekci „Moje filmy“. Mezi největší multiplexy kin patří Cinema City, Cinemax a Ster Century Cinemas. Samozřejmě obsahem jsou i menší kina.

Aplikace Kinema Kity je momentálně dostupná pouze pro iOS zařízení. Věříme, že v blízké budoucnosti se dočkáme i verze pro uživatele Android zařízení.

http://kinemakity.com/