Devialet Gold Phantom: nejlepší bezdrátový reproduktor na světě?

Devialet Gold Phantom: nejlepší bezdrátový reproduktor na světě? 1

Stačí jediný pohled na nový bezdrátový reproduktor Devialet Gold Phantom a je zřejmé, že to není jen další efektní music box. Objekt ve tvaru sféroidu evokuje představivost a zvědavost.

Původní Phantom představen v roce 2015, již stihl, získat řadu ocenění. V těchto dnech však francouzská firma Devialet ohlásila vylepšenou verzi Devialet Gold Phantom, která přináší unikátnější styl a řadu vylepšení. Asi nejvýraznějšími vizuálními prvky kromě celkového vzhledu jsou basové měniče, které viditelně pulzují v rytmu hudby a vytvářejí tak nízkofrekvenční zvukové vlny. Nové jsou také 22-karátové zlaté akcenty, po kterém Gold Phantom dostal své jméno a které jasně naznačují, do jaké kategorie reproduktor patří.

Nový Gold Phantom poskytuje impozantní specifikace včetně výkonu 4.500 wattů, což odpovídá výkonu osmi původních modelů Phantom. To je tak neuvěřitelný výkon, že vás až zamrazí. Osobně jsem velmi zvědavý na zkreslení při velmi vysokých hlasitostech, které nejsou pro tento malý reproduktor žádným problémem (zařízení se budeme snažit získat na test). Po 10 letech výzkumu a vývoje a investicích ve výši $ 30 milionů dolarů se nelze divit, že výsledný produkt představuje rafinovaný kus spotřební audio techniky. Nový, vylepšený model, přehrává audio formáty nejvyšší kvality. Ať už bezdrátově z mobilního telefonu nebo hudebního serveru.

Výrobce zdůrazňuje, že jde „nejextrémnější a nejpreciznější audio produkt vůbec“ co se může zdát někomu nadnesené. Jde v tomto případě skutečně pouze o marketing?

Za návrhem tohoto luxusního designového kusu elektroniky stojí celá řada patentů. Francouzská značka je ně právem hrdá a hlídá si je jako oko v hlavě. Bez nich by totiž nebyl tento reproduktor tím, čím je. Podle odborných recenzí, testů a ohlasů veřejnosti nejlepším bezdrátovým reproduktorem na světě. Devialet Gold Phantom se začne dodávat 14. července 2016 za cenu 2.900, – USD