Sportster By Maxa Haza: opravdová motorka nebo jen interiérový doplněk pro nejbohatší?

Sportster By Maxa Haza: opravdová motorka nebo jen interiérový doplněk pro nejbohatší? 1

Na tomto motocyklu není absolutně nic původní, a tak by se dalo říci, že je doslova unikátní. Dvouválcový motor umístěný do úsporného rámu bez povrchové úpravy ještě není to nejlepší, co tento motocykl nabízí.

Max pravděpodobně nemá dnešní trendy v motocyklovém světě příliš v lásce, proto na své dílo nepoužil ani jediný kus plastu. Místo toho dal pochromovat vše, co se dalo a co se pochromovat nedalo, to na motocyklu není.

Kola, které byly původně vyrobeny pro auta staršího data výroby, speciální upravil. Zejména přední brzda je ve více směrech unikátní.

Při detailnějším pohledu by se vám mohlo zdát, že jde spíše o maketu motorky, na níž se příští mechanici učí, jak fungují jednotlivé části motorky. Odkrytá spojka a pohonné ústrojí jsou určeny pouze pro lidi, kteří nenosí při jízdě na motorce kalhoty, případně by o ně rádi přišli.

Tato motorka je tedy asi určena pouze do obýváku ty, kteří si mohou dovolit tento neobyčejně unikátní Přitahovač očí a prachu. V neprospěch při reálné jízdě mluví také velmi úzké sedadlo z nepříliš měkkého materiálu a trčící šroub v jeho přední části.