Temnější dimenze pařížské historie- Návštěva Katakomb

Temnější dimenze pařížské historie- Návštěva Katakomb 1

Paříž je známá jako město světel, romantiky a kultury. Ale pod povrchem města se skrývá tajemný a ponurý svět, který odráží jinou, temnější dimenzi pařížské historie. Tímto světem jsou pařížské katakomby, které jsou otevřené pro veřejnost od 9:45 do 20:30.

Tiqets International B.V., organizace, která se stará o prodej vstupenek a organizaci prohlídek, sídlí v Amsterdamu na adrese James Wattstraat 77-P, 1097 DL. Pokud máte jakékoliv dotazy či potřebujete asistenci, kontaktujte prosím jejich pomocný tým.

Při návštěvě katakomb můžete využít zvukového průvodce, který je k dispozici v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině. Tímto průvodcem budete krok za krokem provázeni katakombami, které sloužily jako hrobka pro více než šest milionů lidí. Průvodce vás provede fascinující historií těchto míst a poskytne vám přehled o životě a smrti v Paříži v 18. století.

Pro lepší orientaci a zjednodušení návštěvy vám Tiqets International B.V. nabízí okamžité doručení vstupenek na mobil. To znamená, že po zakoupení vstupenky ji obdržíte ihned na svůj mobilní telefon.

Vstupenky do temnější Dimenze pařížských katakomb online zde:

 

Katakombami se procházíte vlastním tempem, obdivujete úhledně uspořádané kostry bývalých Pařížanů a slyšíte příběhy o temné minulosti města. Příběh katakomb se začal psát na konci 17. století, kdy se Paříž potýkala s přeplněnými hřbitovy a epidemiemi. To vyústilo v rozhodnutí přemístit lidské ostatky do podzemí.

Při návštěvě katakomb je důležité dodržovat několik pravidel. Nosíte-li s sebou zavazadla, kočárky nebo motocyklové přilby, musíte je nechat mimo prostory katakomb. Jídlo a nápoje nejsou uvnitř povoleny. Z bezpečnostních důvodů jsou povoleny pouze tašky do velikosti 40×30 cm, které nesmí být nošeny na ramenou. V katakombách může být teplota až 14 stupňů, proto je vhodné se adekvátně obléknout.

Adresa pařížských katakomb je 1, Avenue du Colonel Henri Rol-Tanguy, 75014, Paříž. V případě, že byste si chtěli rezervaci zrušit, můžete tak učinit do 23:59 dne před vaší návštěvou. V takovém případě obdržíte plnou finanční náhradu.

Na závěr je důležité podotknout, že jednou zakoupenou vstupenku již nelze přesunout na jiný termín. Před návštěvou si tedy dobře zkontrolujte svůj harmonogram a ujistěte se, že vám vybraný termín skutečně vyhovuje.