TAG Heuer Connected – koneně pořádné smart hodinky

TAG Heuer Connected - koneně pořádné smart hodinky 1

V těchto dnech představuje značku TAG Heuer, mimo jiné známá jako hodinářská značka, která v minulosti jako první uvedla na trh sériovou výrobu mechanických chronografů, své avizované “chytré hodinky“ Tag Heuer Connected SmartWatch vyrobeny ve spolupráci se společností Intel a Google.

Prezentace hodinek proběhla v rámci tiskové konference za účasti generálního ředitele společnosti TAG Heuer a prezidenta hodinářské divize LVMH Group (Louis Vuitton Moet Hennessy) Jean-Claude Biver, generálního ředitele společnosti Intel Briana Krzaniche a viceprezidenta společnosti Google pro oblast konstrukčních řešení Davida Singletona.

Novinka od značky TAG Heuer má titanové pouzdro o průměru 46,2 mm a výšce 12,8 mm. Skvělou čitelnost veškerých zobrazovaných údajů zaručuje použitý 360 x 360 LTPS LCD 24-bit display. Hodinky mají základní paměť o velikosti 1 GB a 4 GB dalšího úložného prostoru, dual core processor 1.6 GHz. O jejich 25 hodin provozu se stará baterie 410 mAh.

Uživatelé těchto hodinek mají k dispozici řadu funkcí nabízených operačním systémem Android a použitým procesorem Intel® Atom ™, ale také celou řadu možností připojení, Bluetooth, WiFi a streaming audia.

Snahou spolupráce všech zúčastněných značek bylo Vytvoření luxusních smart hodinek, v nichž se uchová odkaz tradiční koncepce Švýcarského hodinářství a zároveň možnost nabídnout v nich nejnovější možnosti výpočetní techniky. Ta mimo své sofistikované funkce dokáže i pobavit a zaujmout, třeba již jen představa, že každý den si můžete navolit jednu z řady možností, jak chcete, aby vaše hodinky právě vypadaly.

K volbě modelu hodinek máte navíc možnost měnit i jejich řemínek podle Vaší nálady či oblečení. K dostání budou Pravděpodobně během prvního čtvrtletí roku 2016. Předpokládaná cena 1 350, – EUR / 36 900, – Kč