TAG Heuer se stal historicky prvním oficiálním časoměřičem přestižní Bundesligy

TAG Heuer se stal historicky prvním oficiálním časoměřičem přestižní Bundesligy 1

Německá kvalita a švýcarská přesnost se spojily. U příležitosti turnaje šampionů o Superpohár 2015 (Super Cup), na kterém VfL Wolfsburg v sobotu zdolal úřadujícího mistra Bayern Mnichov 5: 4 v penaltovém rozstřelu, když se zápas v řádném čase hracím skončil remízou 1: 1.

Ještě před výkopem zápasu byla zveřejněna tisková zpráva, podle níž Bundesliga, třetí nejkvalitnější evropská soutěž na čele s generálním ředitelem Christan Seifertem, a švýcarský výrobce hodinek TAG Heuer pod dočasným vedením Jean-Clauda Bivera uzavřeli partnerství.

TAG Heuer se zúčastní SEW 2015. Na co všechno se můžeme těšit od hodinářské společnosti s avantgardním duchem?

Od tohoto momentu se výrobce luxusních hodinek TAG Heuer stal na tři roky historicky prvním oficiálním časoměřičem prestižní německé fotbalové soutěže, kterou sledují stovky milionů diváků v 208 zemích světa.

Pro obě strany by mělo toto partnerství přinést obrovské možnosti, čímž jejich aktuální motto: DontCrackUnderPressure nabere nový význam v podobě podpory mladých talentů.

Kromě oznámení významného partnerství Bundesligy a společnosti TAG Heuer prezident LVMH J-C. Biver doplnil zprávu i o termínu představení asi nejočekávanějších švýcarských smart hodinek, které by měla veřejnost vidět už 9. listopadu. Na luxusních inteligentních hodinkách TAG Heuer spolupracuje se společnostmi Intel a Google, které jsou lídry ve svém oboru.