Tajného agenta organizace Kingsman s hodinkami Tag Heuer Connected

Tajného agenta organizace Kingsman s hodinkami Tag Heuer Connected 1

TAG Heuer s hrdostí oznámil globální partnerství s filmy Marvel a 20th Century Fox. Jejich hodinky můžete nejblíže vidět v novém filmu od opravdu uznávaného režiséra Matthewa Vaughna, Kingsman: Zlatý kruh. Do kin po celém světě se dostane již 22. září 2017.

Oficiálními hodinkami filmu Kingsman se staly TAG Heuer ‚s Connected. V novém filmu budou mít všichni Kingsmanovi agenti právě tyto hodinky! Zmíněné hodinky budou zahrnuty i do Kingsmanové sbírky na prodej.

V roce 2015 vyšel Kingsman: Tajná služba, ve kterém jsme se seznámili s Mezinárodní zpravodajskou agenturou, pracující na nejvyšší úrovni diskrétnosti, jejímž nejvyšším cílem je udržet tento svět bezpečným. V Kingsman: Zlatý kruh budou tito agenti čelit nové výzvě – jejich ústředí bude zničeno a svět jako takový bude rukojmím. Jejich jedinou cestou bude objevení spojenecké špionážní organizace v USA – Statesman.

Tato nová výzva má otestovat schopnosti a sílu agentů. Dvě elitní tajné organizace se spojí, aby porazili bezohledného nepřítele a zachránili svět. V Kingsman: Zlatý kruh budou účinkovat staré i nové hvězdy. Colin Firth, Taron Egerton a Mark Strong představí nové členy, a to: Julianne Moore, Halle Berry, Pedro Pascal, Channing Tatum a Jeff Bridges.

Jean-Claude Biver, generální ředitel společnosti TAG Heuer a předseda členy společnosti LVMH řekl: „Kingsman znamená výbuchy, akci, smích a samozřejmě eleganci. Je snem pro mladé herce, džentlmenů, kteří se nebojí ničeho. Je to dokonalá věc pro trh společnosti TAG Heuer. Toto partnerství nám pomůže přiblížit se mladší generaci. Už první část byla obrovským úspěchem, my jsme hrdí a poctěni, že v druhé můžeme sledovat hrdiny s hodinkami TAG Heuer. “

Tyto hodinky mají ve filmu opravdu důležitou roli, protože jsou klíčem k úspěchu agentů. Musí vydržet všechno, i záběry pod vodou, bojové scény a jiné kousky. Legendární TAG Heuer Connected a Monaco Caliber 11 nosí dokonce američtí agenti.

Vrchol filmové slávy dosáhl TAG Heuer v roce 1970, kdy Steve McQueen účinkoval ve filmu „Le Mans“ a měl na sobě kombinézu s logem Heuer a slavné Monaco na zápěstí.