TENTO REZORT NA BALI JE JEDNOZNAČNĚ MÍSTEM KDE KAŽDÝ NAJDE SVŮJ VNITŘNÍ MÍR

TENTO REZORT NA BALI JE JEDNOZNAČNĚ MÍSTEM KDE KAŽDÝ NAJDE SVŮJ VNITŘNÍ MÍR 1

V nabídce je toho opravdu hodně. Celá spleť výletů na i pod vodou, procházek rýžovými poli, zelenými horami … To je turistické centrum, které svou historii začalo psát už dávno. Posvátné kanály jsou součástí vodní sítě chrámů uznaných jako Světové kulturní dědictví UNESCO. To však ani zdaleka není všechno to, co můžete vidět a zažít při návštěvě Bali!

Vedle zmíněných kanálech byla v lednu otevřená rezervace Hoshinoya Bali, která dává hostům možnost setrvat a naplno prožít momenty na těchto kouzelných místech.

Prostory rezervace jsou rozděleny do tří různých kategorií (Villa Bulan, Villa Jalak, Villa Soka), přičemž každá z nich má být, s nepatrnými rozdíly, nástrojem odpočinku, omlazení a regenerace návštěvníků. Součástí jsou bazény a kouzelné zahradní terasy.

Jednotlivé vily jsou propojeny s bazénem i navzájem, což znamená opravdu jednoduchý pohyb a širokou škálu možností pro hosty. V nedaleké vesnici mohou turisté ochutnat místní speciality od šéfkuchaře Makoto Miyamaguchia nebo okusit starověké lázeňské procedury.

Dostupné jsou i pohádkové altánky s výhledem na zelenou džungli, které tvoří ideální prostor pro meditace, nebo jako příjemné salonky pro odpočinek. Místní knihovna je nonstop zásobená knihami, její součástí jsou i počítače a aktuální tisk. Blízko ní je terasa určena na cvičení jógy. Minimální sazba v přepočtu začíná na 730 €.