Testovací sada COVID-19 od Vault Health

Testovací sada COVID-19 od Vault Health 1

Testovací sada COVID-19 od Vault Health – první test ze slin autorizovaný FDA

Společnost Vault Health se spojila s Infinity BiologiX a Spectrum Solutions, aby Vám nabídla testy ze slin pro domácí použití. Jedná se o test na nový koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc covid-19.

O testu

Test ze slin na covid-19, který má stejnou účinnost jako test z výtěru, se provádí pod dohledem prostřednictvím videohovoru Zoom, čímž se eliminuje riziko expozice viru z člověka na člověka.

Nejedná se o test protilátek. Test je navržen tak, aby zjistil, zda jste aktuálně infikováni covid-19 a zda máte potenciál infikovat ostatní.

Neprůkazný výsledek testu znamená, že test nemohl definitivně určit, zda jste nakaženi virem SARS-CoV-2. Výsledky testu jsou neprůkazné pouze v 1 % případů.

 

Jak test funguje

  • dálkově kontrolovaný sběr slin prostřednictvím videohovoru Zoom
  • předplacená přeprava a testování určené ke snížení fyzického kontaktu
  • výsledky 24-48 hodin poté, co se Váš vzorek dostane do laboratoře

 

Jak postupovat:

  1. Objednejte si sadu. Popište online své příznaky, rizikové faktory a relevantní zdravotní historii. Zadejte přepravní a fakturační údaje.
  2. Získejte sadu. Souprava bude zaslána na vaši adresu prostřednictvím rychlé přepravy. Otevřete sadu a vyhledejte modrou kartu s pokyny. Přečtěte si je pozorně. Neotvírejte zabalenou testovací trubičku, dokud k tomu nedostanete pokyny ve videohovoru na Zoom.
  3. Připravte se na odběr slin – provádí se pod dohledem videohovoru na Zoom. Až budete mít sadu v rukou, přihlásíte se na web Vault Health a spojíte se s vedoucím testu prostřednictvím videohovoru Zoom. Vedoucí testu vás provede sběrem slin do zkumavky. Celý proces trvá jen pár minut.
  4. Odešlete sadu zpět s použitím poskytnutého štítku pro dopravu. Sada obsahuje vše, co potřebujete k zaslání vzorku zpět prostřednictvím předplacené expedice.
  5. Počkejte na výsledky. Zprávu o výsledcích (pozitivní, negativní nebo neprůkazné) obdržíte 24-48 hodin poté, co váš vzorek dorazí do laboratoře.

 

Další antigenní testy naleznete zde: SALIGEN