Nejvýznamnější pouliční umělec naší doby: Svět Banksyho

Nejvýznamnější pouliční umělec naší doby: Svět Banksyho 1

Představte si, že máte možnost se ponořit do světa jednoho z nejikonickejších a nejtajemnějších umělců dneška. Máte příležitost se seznámit s dílem skrytého génia, který je považován za jednoho z nejvýznamnějších pouličních umělců naší doby. Tato příležitost nese název „Svět Banksyho: Výstava v Paříži“.

Výstava je otevřena pro veřejnost od 12:00 do 21:00 v prostorách Espace Lafayette Drouot, jednoho z významných kulturních a uměleckých center v Paříži. Toto místo se pyšní bezbariérovým přístupem, který zajišťuje, že si výstavu může vychutnat každý, bez ohledu na jeho fyzické schopnosti.

Výstava „Svět Banksyho“ vás provede nejikoničtějšími díly tohoto zajímavého a tajemného umělce. Od šablon, které se staly všeobecně známými jako symboly protestu, až po velkoplošné nástěnné malby, zde jsou znovu vytvořeny jinými pouličními umělci jeho nejznámější díla.

Prohlédněte si originální název výstavy „Svět Banksyho + The Walled Off Hotel“ a objevte jedno z nejpřekvapivějších děl Banksyho, které se nachází v hotelu Walled Off v Paříži. Tento unikátní přírůstek do světa Banksy je reprodukcí hotelu Walled Off v Betlémě, což vás zavede na jedinečnou cestu originality s působivou sbírkou uměleckých děl.

Výstava je úchvatný zážitek, který spojuje více než 100 děl, vytvořených speciálně pro tuto příležitost. Prohlédněte si výtisky, videa a instalace, které vám umožní nahlédnout do záhadného světa britského umělce, který svou identitu skrývá před veřejností.

Vstupenky na výstavu lze zakoupit přímo na pokladně a je možné je přijímat i v mobilu. Poslední vstup je možný 45 minut před zavírací dobou a maximální velikost skupiny je 20 osob. Po zakoupení vstupenky dojde k okamžitému doručení vstupenky elektronicky.

Vstupenky na zdejší úchvatnou výstavu se spousty zážitků k zakoupení online zde:

 

Navštivte výstavu ve všední dny i o víkendu, kdy jsou prostory otevřeny od 10:00 do 21:00, v neděli pak do 19:00. Výstava se nachází na adrese 44 Rue du Faubourg Montmartre, 75009, Paříž.

Pokud se rozhodnete zrušit svou rezervaci do 23:59 dne před svou návštěvou, získáte plnou finanční náhradu. Při placení si vyberte vratnou vstupenku. Pamatujte však, že tuto vstupenku nelze přesunout na jiný termín.