THE BELLA TWINS – KRÁSNÉ A NEBEZPEČNÉ DVOJČATA  Z RINGU

THE BELLA TWINS - KRÁSNÉ A NEBEZPEČNÉ DVOJČATA  Z RINGU 1

Ačkoli jsou dvojčata v dnešním světě poměrně běžným úkazem, ne často se stává, že společně zápasí v ringu. Především ženy. Ve wrestlingové sféře momentálně působí hned tři takové dvojice, ale opravdovými průkopnicemi se staly sestry Brianna a Nicole, kolektivně známé jako „Bella Twins“.

Budoucí hvězdy spatřily světlo světa před 32 lety v Houstonu a dělilo je od sebe jen 16 minut. Odmalička inklinovali ke sportovním aktivitám, hrávali především fotbal, protože se tamní ženská reprezentace těší mezi obyvateli velké oblibě. Dále měl jejich příběh podobný průběh jako v případě jiných krásných žen – modeling, herectví, občasné „štěky“ na galavečerech, ale nic významné. Zlom přišel v roce 2006, kdy se snažili uspět v reality show Diva Search, v níž hledala největší wrestlingová společnost světa, WWE, nové tváře své ženské divize. Brie a Nikki však neuspěli.

Vedení WWE ale jejich krása nebyla lhostejná a o rok později podepsali vývojové kontrakty. Začal se tvrdý zápasnický trénink na Floridě. V létě 2008 byla drezura žen odměněna, neboť Brie Bella zamířila do hlavního rosteru, velké ligy, kde začala sbírat vítězství. O několik měsíců později se k ní připojila i její sestra.

Každá z dvojčat získala ženský titul WWE, zvaný „Divas Championship“, přičemž Nikki je dnes nejdéle panující šampionkou v historii společnosti. Její kralování trvalo 301 dní.

Veřejnost zpočátku nebyla k sestrám shovívavá a ještě i dnes najdeme mnoho kritiků této dvojice. Modelky, které nemají mezi provazy co dělat a zabírají místo schopnějším – zněly hlasy. Brie a Nikki se však postupně vypracovali mezi respektované veteránky wrestlingové mašiny, zvané WWE a v roce 2016 definitivně změnily názor veřejnosti. Zdá se ale, že se dny jejich aktivní kariéry chýlí ke konci.

Brie se totiž netají touhou založit rodinu s manželem a známým wrestlerem, Danielem Bryanem, který musel před časem zavěsit wrestlingové boty na hřebík kvůli zdravotním problémům. Spekuluje se, že tento rok bude v WWE jejím posledním. Nikki naopak doplatila na nebezpečnost wrestlingového byznysu a po ztrátě titulu podstoupila náročnou operaci krku, která ji z akce vyřadí minimálně na 6 měsíců. A přestože byl úraz tak vážný, že se mluvilo o jejím předčasném odchodu do důchodu, 32-letá bojovnice neztrácí dobrou náladu a dělá vše pro to, aby se vrátila tam, kde patří – mezi čtyři provazy.