„THE ROCK“ ROZZLOBIL  SVÉHO BÝVALÉHO ZAMĚSTNAVATELE

"THE ROCK" ROZZLOBIL  SVÉHO BÝVALÉHO ZAMĚSTNAVATELE 1

Živé vysílání RAW z Miami navštívili před několika týdny i fanoušci v přestrojení za Randyho Savagea, The Rocka, The Undertaker a Hulka Hogana. Chlapík, napodobující Macho Mana, během show předváděl několik póz, typických pro tuto legendu, což vzbudilo u ostatních návštěvníků v hale nutkání skandovat „Randy Savage“. To se nelíbilo vedení společnosti, které po skončení zápasu Kanea a Bray Wyatta poslala ochranářů, aby fanouškům promluvili do duše. “Sekuriťáci” je dokonce na chvíli odvedli stranou a pustili je zpět pouze pod podmínkou, že na sebe přestanou poutat pozornost.

Členové managementu téměř zinfarktovali v momentě, kdy samotný Rock opustil ring a začal se s fanoušky mluvit. Lidé, kteří jim po celou show způsobovaly vrásky na čele tedy získali prostor i před kamerami. Ostatní diváci se však těšili a na internetu se píše o tom, že přísná nařízení WWE dostali na frak.

Ze zákulisí se objevily hlasy, že pokud by šlo o kohokoli jiného kromě Johna Cenu, dotyčný by byl okamžitě propuštěn. The Rock je však superhvězda, nemá podepsaný kontrakt a společnost se bojí rozzlobit si ho.