Řetězec Hard Rock Café otevřel na Floridě hotel ve tvaru kytary

Řetězec Hard Rock Café otevřel na Floridě hotel ve tvaru kytary 1

Seminole Hard Rock Hotel and Casino v Hollywoodu v Miami na Floridě je první hotel ve tvaru kytary na světě.

Neonové kytary zdobí podniky Hard Rock Cafe už celá desetiletí, a nedávno společnost posunula tento symbol do mnohem větších rozměrů. Byl otevřen první hotel ve tvaru kytary, který je součástí rozšíření Seminole Hard Rock Hotelu na jihu Floridy za 1,5 mld USD, a zdobí ho obrovská světelná fasáda.

Budova, to je 34 patrová kytara tyčící se do výšky 137 m, kterou prochází jí šest strun. V noci pak světelná děla na střeše promítají prodloužení strun do výšky až 6000 m, čímž vytvářejí iluzi krku kytary.  

Celou budovu pokrývá 16 800 pásů s LED (V-Sticks) se světly, která se mohou nezávisle na sobě rozsvěcovat a měnit barvy a vzory v různých rychlostech a směrech. Celé představení má pečlivě sestavenou choreografii a předvádí působivou zvukovou a světelnou show.

„Před show nastává okamžik, kdy je instalace v dřímajícím stavu a světla jsou ztlumená,“ říká Antoine Saint-Maur, multimediální ředitel Float4, společnosti, která navrhuje světelné show. „Chceme, aby se v tom okamžiku lidé mohli shromáždit se v očekávání, aby se mohli kolektivně těšit na začátek show. To je pocit, který chceme vytvořit: moment, kdy se hosté a fanoušci Hard Rock Café sejdou a budou pozorovat zdejší každodenní show.“

Akční nabídka zde