Tisknout se dá na vše

Tisknout se dá na vše

Už jste někdy někomu darovali krásný dárek s fotkou případně nápisem? A už jste někdy přemýšleli, jak taková výroba vlastně probíhá? Firmy, které se takovýmto potiskem zabývají a zpracovávají zakázky, mají k dispozici lis, který jim pomáhá s různým potiskem na hrnečky nebo talíře, případně na jiné produkty. Podívejte se, jak se takový úžasný výrobek vyrábí a jaké máte možnosti pro vaše domácí využití. Je to opravdu jednoduché.

Jak se dostane potisk na hrneček?

K výrobě těchto potisků se využívá moderní technologie. Díky tomu můžete tak obdarovávat své blízké originálními dárky. Můžete tak mít hrneček s vaší dcerou nebo hodiny s oblíbeným domácím mazlíčkem. K výrobě takového pěkného dárku se používá transferový 3D lis, který zažehluje daný obrázek přes termo folii na určený materiál. Je také možné nápis či obraz aplikovat na nerovný materiál. Obrázky tak můžete mít na několika výrobcích.

  • Hrnečky a talíře
  • Skleněné rámečky
  • Hodiny, puzzle a další výrobky

Vyřezávání je hračka

Pokud jste člověk, který rád vyrábí různé dekorace, jistě už jste přemýšleli, jak to udělat, abyste si mohli například vyřezat obrázek. Je to snadné. Na trhu najdete obrovské množství šablon, díky kterým můžete mít krásné vyřezávané produkty. Kupte si nový řezací plotr, který má velmi široké využití. Takový plotr vám usnadní práci a umožní vyřezávat různé nápisy a obrázky, můžete si tak vytvořit krásnou dekoraci nebo poslat někomu originální přání. Využít můžete propracované technologie a nepoužívat jen dané šablony, ale také vlastní obrázky, které si díky zvláštnímu programu převedete do šablony. Výřez je možný budˇ skrz celý materiál nebo jen částečně. Pro příklad můžeme uvést samolepící obrázky, kde je prořezaná jen vrchní plocha s obrázkem, ale podkladová vrstva je celá. Nebylo by skvělé si toto vše moci udělat doma. Buďte kreativní a vytvořte si cokoliv, co se vám líbí.