Titan Zeus: největší televizor na světě, který nemá konkurenci

Titan Zeus: největší televizor na světě, který nemá konkurenci 1

Už jste viděli řady všemožných televizorů, ale toto jste určitě ještě neviděli. Jeho jméno vypovídá samo o sobě „Titan Zeus“. Příznačnější jméno mu opravdu nemohli ani dát. Jeho rozměry jsou gigantické a o váze ani nemluvě. V palcích se udává číslo 370 a váha je téměř tuna. Je schopen zobrazit 65 miliard barev v rozlišení 4K.

Byl navržen tak, že je možné ho použít jak v interiéru, tak v exteriéru. Displej je uzpůsoben tak že mu sluneční světlo nepřekáží a viditelnost je jak v interiérových podmínkách.

Pro ty, kteří si neumějí představit rozměr 370 palců, tady je malé srovnání s velikostí slona.

Další otázkou, kterou si určitě nejeden z vás položil je, jak takový kolos doručí konečnému spotřebiteli. Tak se podržte. Televizor vám dodá na zakázku postavený Hammer a poplatky za přepravu a instalaci jsou zahrnuty v ceně. A cena tedy je neméně gigantická jako rozměr televizoru. 1,6 milionu liber.

Existují pouze čtyři exempláře, každý pečlivě složený rukama. Jeden už vlastní anonymní osoba, jeden je umístěn v Grand Hotelu v Cannes a zbývající jsou stále v nabídce k prodeji. Tak co, nechcete mít jeden z nich v obýváku? To by jste se dívali mistrovství světa ve fotbale …