Tonino Lamborghini 88 Tauri: šílenství pokračuje

Tonino Lamborghini 88 Tauri: šílenství pokračuje 1

Tonino Lamborghini, syn zakladatele koncertu Lamborghini si jednou řekl, že bude pokračovat v otcových šlépějích a ovládne svět luxusu minimálně tak, jak se to podařilo jeho slavnému otci. Firma Tonino Lamborghini, se dnes zabývá výrobou různých druhů luxusních výrobků, mezi které patří i smartphony.

Současnou vlajkovou lodí je model Tonino Lamborghini 88 Tauri za 6.000 dolarů. Tato hračka patří do rukou těm, kteří obvykle nakupují každý týden u Armaniho či Cartiera. V mnoha ohledech překonává nejnovější iPhone 6 Plus, na značku Vertu však zatím stále nemá.

Před tím než se podíváme na technické parametry, popišme si, v krátkosti, jak to ve skutečnosti vypadá. Díky kombinaci prošívané kůže, pozlacené, stříbrné nebo černé nerezové oceli, která telefon obklopuje, můžeme s klidným svědomím prohlásit, že se jedná o exkluzivní až snobský kousek. S modelem 88 Tauri v davu v každém případě vyniknete.

Za předpokladu, že jste za tento šperk skutečně ochoten zaplatit 6.000 dolarů, dostanete slušně výkonný smartphone, který pohání čtyřjádrový čip Snapdragon 801 taktovaný na frekvenci 2,3 GHz. 3 GB operační paměti RAM a 5-palcový Full HD displej s oleofobní a přesnou dotykovou vrstvou. O slušnou výdrž baterie se stará 3400 mAh baterie, která má smartphone pohánět až 1000 hodin v pohotovostním režimu.

Vnitřní paměť je 64 GB a lze ji rozšířit až na 128 GB, díky slotu pro microSD karty. To je dostatečně hodně pro množství snímků pořízených s pomocí 20-megapixelového fotoaparátu, na zadní a 8-megapixelového fotoaparátu na přední straně.

Mezi pokročilejší funkce patří schopnost pracovat se dvěma SIM kartami tzv. dualSIM, přičemž obě jsou schopny současně pracovat v síti LTE. Tato technologie je součástí nejnovějších čipů Qualcomm, kterými v současnosti disponuje jen velmi málo zařízení na trhu. Telefon bude k dispozici ve čtyřech barvách a Tonino Lamborghini vyrobí od každé z nich přesně 1 947 kusů.