Toto dělá z mužů magnet na ženy

Toto dělá z mužů magnet na ženy 1

Nový výzkum z Hope College ukázal, jaké muže si ženy vybírají na rande. Vytvořili falešné profily na internetové seznamce, které se lišily pouze v tom, jak pokorně nebo sebevědomě se muži o sobě vyjadřovali. No schválně, zkuste si tipnout, kteří se ženám toužícím po seznámení zamlouvali nejvíce…

Jako přitažlivější vítězové vyšli z tohoto testu skromní kluci, kteří by se dostali na rande dříve než nafoukaní machři. Autor studie, doktor Daryl Van Tongeren, vysvětluje, proč mají ženy takové preference: „Dámy považují pokoru za znak, že ve vztahu bude s nimi dobře zacházeno.

Skromní lidé nadřazují potřeby ostatních, zejména svých partnerů, nad ty svoje.“ Pokud nepatříte k skromnějším, nezoufejte, tato vlastnost se podle doktora Van Tongeren dá rozvíjet, jen je třeba alespoň trošku chtít. Ale pokud to má zaručit obdiv žen, tak nezaškodí trošku se snažit.

 
350350-img-zena-muz-laska-dovolena-zamilovani-crop

Jak se stát pokornějším
Pohledejte své nedostatky a slabá místa. Pokud máte pocit, že nic takového nemáte, zeptejte se nejlepšího kamaráda nebo někoho z rodiny, aby vám odhalil vaše slabiny.

Přesný přehled o svých silných a slabých stránkách je nejdůležitějším krokem na cestě stát se pokornějším. Dále, zkuste vymyslet kreativní způsob, jak se podělit s ostatními o své úspěchy, aby měli pocit, že i oni jsou součástí vašeho růstu.

Nejdůležitější je naučit se nadřadit partnerský vztah nad sebe. Například, místo toho, abyste snažili vyhrát bitvu nad vaším partnerem, byste se měli zaměřit na to, jak dosáhnout co nejlepší výsledek pro oba, i kdyby to mělo znamenat, že se obětujete nebo si přiznáte chybu.

 
1857154-img-laska-flirt