Toto má mít ideální partnerka

Toto má mít ideální partnerka 1

Najít si ženu snů není jednoduché. Každý má svůj vkus, ale jsou věci, co má mít každá pořádná partnerka. Podívejme se spolu na deset vlastností, které byste měli hledat v ženě pro dlouhodobý vztah. Kolik z nich má vaše současná?

1. Je nezávislá
Nikdo nejde do vztahu s touhou stát se chůvou. A vy se také nechcete o ni starat jako o malé dítě 24 hodin denně. Je v pořádku, pokud si vám potřebuje postěžovat po těžkém dni v práci, ale aby vám volala každých pět minut, když je sama doma? To je trochu dost přes čáru.

2. Je inteligentní
Nemusí mít Nobelovku, ani tři tituly před jménem, ​​stačí když bude její intelekt na stejné úrovni jako ten váš. Není nic lepšího, než když se dokážete spolu zasmát. Navíc, je fajn umět si kromě sexu i o něčem rozumném pokecat. Zbytečně bude mít tělo topmodelky, pokud se s vámi bude bavit pouze o kabelkách a kosmetice.

3. Chce v sexu to co vy
Pokud vy máte sadomasochistické choutky a ona touží po něžnosti, nebude to fungovat. Co se sexu týče, musíte být na jedné vlně. V novém vztahu poznávejte navzájem svá těla a hledejte spolu, co vás vzrušuje.

4. Přitahuje vás
Zdá se to samozřejmé, ale je velmi důležité, aby byla pro vás sexy. Nemusí být modelka, ale při pohledu na ni se vám musí mezi nohama vzpřímit plachetnice.

5. Respektuje vás
Vzájemný respekt je jedním ze základních pilířů fungujícího vztahu. Pokud si vás váží, nebude vás shazovat na veřejnosti a co se jí nelíbí vám řekne v soukromí. Na všechno se podívá také z vašeho úhlu pohledu (což očekává i od vás).

 
395893-top_foto1-fhn6g

6. Nechá vás být opravdovým mužem
Pokud se do vás snaží tlačit saláty, suchary, či podobné příšernosti a navíc vám zakazuje vyjít si s kamarády na pivo, tak utíkejte co vám nohy stačí. Dobrá přítelkyně vás nechá být mužem a chápe, že ženy a chlapi jsou odlišné plemena s rozdílnými potřebami. A pokud je opravdu dokonalá, tak vaší partě donese ke kartám i pivo a udělá své dokonalé domácí hamburgery.

7. nevyčítal vám nic bez důvodu
Ještě žádný chlap se nezměnil kvůli výčitkám své ženy a tomu ideální partnerka rozumí. Ví, kdy je situace vážná a je třeba ji řešit a kdy je lepší nechat to tak. Ale pokud spolu žijete, celou noc se někde flákáte a ani se jí neozvete, tak ani ta nejlepší partnerka by to nenechala bez pořádného čištění žaludku.

8. Rozumí si s vašimi přáteli a rodinou
Dobrá přítelkyně chce poznat vaši rodinu a vaše přátele. Před svátky ráda pomůže vašim rodičům, vynasnaží se pochopit podivný humor vašeho bratra a ráda si vyrazí na výlet s vámi a vaší partou. Pokud si ji oblíbí i vaše máma a zbytek rodiny, tak máte vyhráno – nebude jim přítěží, ale budou se těšit na každou její návštěvu.

9. Miluje vás
Asi po půlroce ve vztahu byste se již měli navzájem docela dobře poznat a zjistit, zda to bude mezi vámi fungovat nebo ne. Pokud by pro vás udělala cokoliv, přesto, že jsou jí známy všechny vaše nedostatky, tak vás opravdu miluje. Takovou ženu si držte, protože ne každá vám bude tolerovat páteční posezení s kamarády a ráno vám pomáhat překonat opici.

10. Kvůli ní chcete být lepším mužem
Zdá se vám to zvláštní? Asi jste ještě neměli pořádnou přítelkyni, která by vám za to stála. Všichni muži, kteří mají skvělé ženy říkají, že díky nim se chtějí stát lepšími. Když máte po svém boku dokonalou ženu, toužíte jí splnit vše pro její spokojenost. Možná si díky ní protřídíte své krámy ve sklepě a možná se kvůli ní naučíte vařit. Přejeme hodně štěstí v hledání takové, která bude vaší motivací na cestě k za lepší verzí vašeho já.