TŘI ZÁSADY ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA

TŘI ZÁSADY ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA 1

Vzpomínám si, jak mi jednou drahá kamarádka říkala, že se cítí ztracena. V tom momentě je těžké poradit prázdnými slovy, které si i tak pravděpodobně k srdci nevezme. Byla úspěšnou podnikatelkou jenž  se ze dne na den zhroutil celý život. Ztratila svou naplňující práci, milovaný manžel se odstěhoval a ona propadla gamblingu a alkoholu. Samozřejmě že tyto negativní situace byly už jen zřetelnými důsledky nějakého neřešeného problému. Například toho, že každý den se věnovala něčemu, co jí nepřinášelo radost. Práce byla příliš stresující ale přesto se svého vysokého postu nechtěla vzdát a jít do něčeho pro ni vhodnějšího. Podívejte se na principy vesmíru, které bez výjimky ovlivňují životy každého z nás.

Život v harmonii, ať se děje cokoliv!

Zákon přitažlivosti – Určitě jste o něm již slyšeli. Je jeden z prvních zákonů o kterém se dočtete v každé jedné motivační knížce. Ať se vám to líbí nebo ne, prostě funguje na principu magnetu. Co ve zkratce znamená, že na co myslíte to si přitáhnete. Zaměříte svou pozornost na negativní věci? Věřte že budou narůstat. Nechcete opozdí do práce kvůli dopravní zácpě? Vsaďte se že budete.Věnujte svou pozornost nejen myšlenkám, ale i slovům, které vyslovíte. Namísto ztěžování se začněte chválit a uvidíte jaké změny ve vašem životě nastanou

Pros a dostaneš – Pravděpodobně žijete průměrným životem tak jako všichni ostatní. Znám lidi kteří tvrdí, že vždy může být i horší. Ale jsou i tací, kterým se svým způsobem prožívání až tak spokojeni nejsou. Možná by toužili po nekonečných milionech ale reálně by jim k snadnějšímu zítřku dopomohla i o něco vyšší peněžní částka. Je to o snaze nebo o skromnosti? V obou případech platí, že pokud intenzivně myslíme na to, po čem toužíme, příležitosti se k nám určitě dostaví. Ale pozor. Mluvíme o příležitostech, kterých je třeba určitě chopit, pokud tedy opravdu toužíte po tom aby se vaše sny staly i opravdovou skutečností.

Zákon vděčnosti – Vzpomeňte si, když vás rodiče učili poděkovat za každou jednu maličkost, kterou jste od někoho dostali. Zázračné slovíčko děkuji je nejen projevem úcty, ale i tkaní sítě harmonických vztahů. V momentě jak získáte jakoukoliv věc jako například novou práci či krásný vztah, je třeba za něj upřímně poděkovat. Tím vyšlete vesmíru další signál, že jste spokojeni s darem, který jste dostali a vy se tak můžete těšit na další pozitivní okamžiky.