Turisty oceňovaná zahrada Les Jardind d´Etrat

Turisty oceňovaná zahrada Les Jardind d´Etrat 1

Navštivte oceňovanou zahradu Les Jardins d ‚Étretat, kde se mísí síla přírody s uměleckou invencí. Tento klenot, který je unikátně situován na útesu, je otevřen denně od 10:00 do 18:00. Nachází se v malebném městečku Etretat ve Francii a je spravován společností Les Jardins d’Etretat SARL, která má svou registrovanou adresu na Avenue Damilaville, 76790, Etretat, FR.

Pokud byste chtěli získat další informace nebo se obrátit na pořadatele aktivity, můžete to udělat prostřednictvím centra nápovědy Tiqets. Zde vám poskytnou všechny potřebné kontaktní údaje a další informace.

Jakmile zakoupíte vstupenku, bude vám doručena okamžitě. Nezapomeňte, že přijímáme také vstupenky v mobilu, takže nemusíte se starat o jejich tisk. Tímto způsobem si můžete ještě více vylepšit svůj zážitek.

Vstupenky k prohlídce zakoupíte pohodlně online zde:

 

Vstupenka vám umožní objevit poetický ráj zeleně s obdivuhodným výhledem na křídové útesy Côte d ‚Albâtre. Zahradu tvoří unikátní kombinace topiárů, architektury a současného umění. Můžete se postavit na místo, kde inspirace zasáhla slavné malíře jako Monet, Manet a Eugène Delacroix.

Historie zahrad na pobřeží Côte d ‚Albâtre ožila v roce 2016, kdy architekt Alexandre Grivko převedl klasické prvky zahrady do současných architektonických inovací. S více než 150 000 rostliny, které kvetou v této neofuturistické zahradě po celý rok, a s výhledem, který je na seznamu světového dědictví UNESCO, je zřejmé, proč Les Jardins d ‚Étretat je místem inspirace pro nespočet umělců.

Nezapomeňte ukázat svou vstupenku v mobilu při příchodu do zahrady. Mějte na paměti, že zahrada je otevřena každý den v týdnu od 10:00 do 18:00.

Pokud byste potřebovali zrušit nebo přesunout svou návštěvu, je to možné udělat do 24 hodin před návštěvou. Mějte na paměti, že tato politika je platná pro všechny návštěvy, ať už jde o individuální vstupenku nebo skupinovou rezervaci.

Les Jardins d ‚Étretat je dokonalým místem pro milovníky přírody, umění a historie.

Užijte si tento jedinečný zážitek a nechte se inspirovat krásou přírody a uměleckou invencí.