ÚSPĚŠNÍ LIDÉ JSOU DŮSLEDNÍ, MAJÍ VLASTNÍ SYSTÉM A  TĚCHTO 5 VĚCÍ MAJÍ NEUSTÁLE NA MYSLI!

ÚSPĚŠNÍ LIDÉ JSOU DŮSLEDNÍ, MAJÍ VLASTNÍ SYSTÉM A  TĚCHTO 5 VĚCÍ MAJÍ NEUSTÁLE NA MYSLI! 1

Je pravdou, že správná motivace dokáže lidi nastartovat. Problémem je, že efekt motivační literatury a článků často netrvá déle než pár dní. A co potom? Všichni, kteří vysedávají a sní o své úspěšné budoucnosti a hvězdné kariéře si musí uvědomit, že základem je systém a dobrý plán.

Pokud chceme rozjet úspěšný byznys, musíme mít především dobrý nápad. Dnes už nemůžeme podnikat s čímkoliv. Pokud je naším životním cílem jen být šťastný, i proto je třeba něco udělat, protože dnes ani štěstí není, a vlastně nikdy ani nebylo, zdarma. Optimisticky může znít fakt, že štěstí s úspěchem se dokáže docela pěkně snoubit, a to za předpokladu plnění hesla: „vše s mírou“ nebo „používej rozum, nezapomeň cit“. Není totiž uměním mít všechno a zároveň nemít nic.

Co mají na mysli úspěšní lidé

Naplánovat si to

Můžete být šikovní, i bystří, ale pokud ve věcech nemáte zavedený systém, naplánované důležité schůzky, úkoly, telefonáty a podobně, je vaše snaha zbytečná. Naplánování důležitých událostí značně usnadňuje životy. Svou mysl přece můžeme zatěžovat mnohem důležitějšími věcmi než jsou data a hodiny.

Pokud to nevyjde, nezhroutil se

Velké věci se nerodí z dne na den. Vyžadují trpělivost a vytrvalost. Je dobré mít v záloze plán B, ať děláte, co děláte. A to od maličkostí až po věci, které mohou změnit váš život.

Chci být lepší

Říká se, že hloupí mají štěstí. Možná vtipné, zato pořádně ironické … Úspěšný člověk chce na sobě pracovat. Chce být moudrý, bystrý a mít všeobecný přehled. Musí umět rozlišovat mezi správným a zdánlivě správným. Může být odborníkem v jedné oblasti, ale jednoznačně má určitý přehled iv jiných. Nestagnuje. Postupuje, pracuje na sobě a dělá to rád, protože to opravdu chce.

Miluji to

Co může být lepší než dělat to, co milujete? Následovat svou vášeň je jasným příkladem situace, v níž se úspěch snoubí se štěstím. Čím více na své vášni pracujeme, tím vyšší cíl dosahujeme.O zisku přemýšlím racionální

O zisku přemýšlím racionální

Svůj zisk můžete rozumně znásobit, investovat, pomoci dobré věci, vyřešit nějaký problém, zlepšit si život. Ne nadarmo se říká: „K málo, ale také k hodně penězům je potřebný rozum.“ Jde o heslo, které