vědecké muzeum- Cité des Scienses et de I Industrie

vědecké muzeum- Cité des Scienses et de I Industrie 1

Vstupenky na návštěvu Cité des sciences et de l’industrie, jednoho z prvních evropských vědeckých muzeí, nabízí Tiqets International B.V., společnost se sídlem v nizozemském Amsterdamu na adrese Tiqets International B.V., 1097 DL, Amsterdam, NL. Toto muzeum se nachází ve městě Paříž na adrese 30 Avenue Corentin Cariou, 75019, Paříž a je v současnosti otevřeno od 9:30 do 18:00.

Pokud byste potřebovali komunikovat s pořadatelem akce, můžete se obrátit na pomocné centrum Tiqets. Muzeum se také pyšní bezbariérovým přístupem, přijímá vstupenky v mobilu a zaručuje okamžité doručení vstupenek.

Vstupenky k zakoupení online zde:

Nabídka vstupenky zahrnuje hlavní přístup k Cité des sciences et de l’industrie, přístup do dočasných expozic, pokud jsou právě na místě k dispozici, a vstup do Planetária, ponorky Argonaute a výstavy Métamorphoses. Na místě však bude nutné si zarezervovat volný čas na prohlídku těchto atrakcí, což bude záviset na jejich aktuální dostupnosti.

Vstupenka však nezahrnuje přístup do Cité des Enfants pro děti ve věku 2/7 let nebo 5/12 let. Pro návštěvu této části muzea je nutná další vstupenka a rezervace na místě. Upozorňujeme, že dostupnost této vstupenky závisí na aktuální obsazenosti na místě.

Cité des sciences et de l’industrie je skvělou příležitostí pro celou rodinu strávit den v Paříži plný interaktivních zážitků. Prostřednictvím praktických experimentů, her, zábavných a pohlcujících displejů, dokonce i planetária, které vás vtáhne do hvězd, se dozvíte vše o tom, jak věda utváří dnešní svět.

Pokud zrušíte svou rezervaci do 23:59 dne před svou návštěvou, obdržíte plnou finanční náhradu. Je důležité si uvědomit, že tato vstupenka se nedá přesunout.