Velikost vás trápit nemusí. Toto je 5 výhod malého penisu

Velikost vás trápit nemusí. Toto je 5 výhod malého penisu 1

Dobrého v kalhotách hodně nebývá, hoc malý penis někteří muži považují za výrazný handicap. Pravdou však je, že právě díky podprůměru máte nejlepší předpoklady stát se nadprůměrným milencem.

Malý, všude se vejde
Dost bylo výmluv, že anální sex bolí, že partnerku při orálním sexu něco bolí. Tyto argumenty může použít, pokud jí u zadku bude svým penisem šermovat africký imigrant. Pro muže s malým penisem je to však jen důvod na úsměv. Malý penis nebolí, všude se snadno vleze a při orálním sexu je tak akorát po mandle. Vidíte ještě nějaké komplikace v sexu? My ne!

Dokonalý útočník slasti
Určitě jste již slyšeli o ženském knoflíku slasti v podobě G bodu. Nachází se dva centimetry od vchodu do vagíny. Nenamíříte na něj kanón, ale jen správně zasunutou malorážkou. Ženy, jejichž muži mají malý penis a umí jím zamířit na správné místo, přežívají v milostném životě více orgasmů než ty, co se mohou pochlubit pouze partnerovou velikostí.

 
Men's Sexual Health

Více milostných pozic
Ženská vagína není nekončící tunel. Má v průměru sedm centimetrů a umí se natáhnout. Takže i se sedmi centimetry ji naplníte vrchovatě. Znamená to však, že máte spolu k dispozici mnohem více milostných poloh. S velkým penisem totiž některé pozice nelze prožít naplno, protože narazíte na ženské limity. V malém je krása rozmanitosti.

Více entuziasmu
Možná jste si to nikdy neuvědomili, ale pokud nemáte velký penis, máte více milostného entuziasmu. Je to fakt, který si všimli nejen ženy, ale i antropologové. Muži, kteří by mohli penisem hrát basketbal se spoléhají, že velikost stačí.

Hráči, kteří svůj nástroj dají akorát do ruky vědí, že sex není jen o pohybu dovnitř a ven. Zapojují více celé tělo, erotogenní zóny, a to ženy rajcuje mnohem více, než pouze nárazy podobné tryskáním kladiva o kovadlinu.

 
sex-sex-profimedia-0009768742_galerie-980

Překvapivý výkon
Žena si vás nikdy nevybere jen kvůli tělesným předpokladům, které se rýsují pod plavkami. Zároveň, když budete nahý, nebude očekávat nic světoborného a tady je vaše silná stránka. Dokážete jí, že i s malým kašpárkem se dá odehrát velké divadlo, dokonce i na více dějství. Protože jestli to víte, nebo ne, malé penisy jsou zkrátka výkonnější. Trumfy jsou tedy na vaší straně.